Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co powinno się robić z takim ścierwem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co powinno się zrobić z takim ścierwem jak np: luntek17 emo, plastikiem blacharami itp. Moim zdaniem zamknąć w pokoju w towarzystwie exorcysty bo np

18d1c9b4e122dc738f45f94bea3b6487.jpg

to już jest przegięcie. <_<

Opublikowano

To jest chore, przez te całe strony nk, facebook...

Chcą się popisać jakie to one piękne, a tak na prawdę jest na odwrót <_<

Opublikowano

No niestety ale taka prawda. To jest chore! Ja jeszcze rozumiem takie 6 letnie dziewczynki bo im się ten kolor podoba. Ale już i takiej 16 to ja pierdole -.-

Opublikowano

BabyBuns! ja na zdjęciach nie mam wykrzywionego ryja ani przysłowiowego "dzióbka" Nie wiem jak ty <_< Bo jak masz owy kaczy ryj to myślisz że każdy kto go ma jest super a ten co go nie ma to ścierwo.

Opublikowano

BabyBuns! ja na zdjęciach nie mam wykrzywionego ryja ani przysłowiowego "dzióbka" Nie wiem jak ty <_< Bo jak masz owy kaczy ryj to myślisz że każdy kto go ma jest super a ten co go nie ma to ścierwo.

Mam wyjebane na tych wszystkich kogo nie znam ale nie wyzywam ich od ścierwa itp. A Ty jak się czujesz jak Cię ktoś wyzywa? Więc stul jape i się kurwa zajmij sobą. Chuj Cię to powinno interesować jak kto wygląda, jego życie, jego problem.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

A niby dla czego miałbym się zająć sobą. Zajął bym się gdyby na ryju pojawił mi się ten dzióbek. Dla wielu "normalnych" ludzi to jest chore. Dla ciebie może nie, każdy ma inne zdanie.

Opublikowano

A niby dla czego miałbym się zająć sobą. Zajął bym się gdyby na ryju pojawił mi się ten dzióbek. Dla wielu "normalnych" ludzi to jest chore. Dla ciebie może nie, każdy ma inne zdanie.

Czy Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Zapodaj swoją fotę to się pośmiejemy z Ciebie. Zobaczymy czy będzie Ci miło.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Ee ja nie wrzucam swoich fotek do neta bo to co jest w internecie zostaje w internecie. A poza tym po co nie znajomym moje foty ?? ;)

Opublikowano

Ee ja nie wrzucam swoich fotek do neta bo to co jest w internecie zostaje w internecie. A poza tym po co nie znajomym moje foty ?? ;)

A czy te osoby dla Ciebie wrzucają swoje fotki? Żebyś Ty bezczelnie mógł je obrażać? Więc sam widzisz. Tak samo mogę po Tobie jechać jak Ty to teraz robisz. Dam Ci radę, nie odpisuj bo się tylko poniżasz.

 

No tak, dziecko 12 lat, nie dziwię się.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

@up: Zgadzam się z tobą BabyBuns, ponieważ każdy robi jak uważa i tyle, może tak wyglądają a nawet nie wiesz jaki mają charakter, więc po chuj coś takiego robisz to tak samo jakby ktoś wstawił zdjęcie twojej matki i podpisał że jest zdzirą itp.

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Tiaa spoko tylko, że w necie nie ma żadnej mojej foty bo nie wrzucam na facebooka czy na nk. A co ty ich tak bronisz?? Masz koś bliskiego który leci w taki "styl" ?

Opublikowano

Tiaa spoko tylko, że w necie nie ma żadnej mojej foty bo nie wrzucam na facebooka czy na nk. A co ty ich tak bronisz?? Masz koś bliskiego który leci w taki "styl" ?

Nie mam, a Ciebie to powinno najmniej obchodzić. Wkurwiają mnie takie buraki jak Ty.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

No to masz problem. Czyli nie lubisz buraków którzy mają dość tego syfu. "Hejtujesz" połowe MPC

To jest człowiek, nie ważne jak by wyglądał nie zasługuje na takie traktowanie jakie ty tutaj prezentujesz. Tak więc dziecko, wypierdalaj dorosnąć.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Taa gdybyś chociaż raz pogadał z takim plastikiem dowiedział byś się o co chodzi.

Wiesz co, Ty jesteś naprawdę tępy. Odpuszczam bo takiego idioty to ja jeszcze na oczy nie widziałem.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Przyznam to jest chore, żeby na każdym zdjęciu robić kaczy ryj i nienaturalnie wygięty kark, no ale te porównania "ścierwo" itp. to mogłeś sobie darować. Sam mam "koleżankę", której co 4 słowo to słiiit, albo coś po angielsku, czego i tak nie rozumie, no ale jednak to człowiek i trzeba uszanować jego wybór jaki by nie był, a jak coś takiego już wkurwia na maxa to się nie patrzeć i nie słuchać.

Opublikowano

Wiesz ty z tym tak lekko zetknięty jesteś i to jeszcze jakoś tak tolerujesz. Ale jak połowa "dziewczyn" w szkole taka jest no to już to jest wk*rwiające

Opublikowano

Co ja mam powiedziec... Mieszkam w Wielkiej Brytanii i tam jest tak:

20% Emo

40% Plastikow

40% Pasztety + Plastki razem (Mysla ze sa sexi)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...