Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SZUKAM MAPY POD MULTI IDEALNĄ NA MIASTO I WARPY !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Tak Jak W Temacie Szukam Mapy pod Multi Idealnej na Miasto poniewaz chce stworzyc serwer dedykowany.

 

Szukam 2 Pomocników Do Serwera !

 

Podanie Skladac na GG - 2148618

 

Wzor Podania :

 

Wiek -

Znajomosc Gry - mala/duza

Poziom Budowania - w skali od 1 do 10 (1:10)

Ile Czasu Mozesz Poswiecic Na Serwer -

Znajomosc Komend - mala/duza

 

I Cos Od Siebie ;))

Edytowane przez LySsy12
Opublikowano

No Mapka Niczego Sobie , ale chodzi mi tutaj o inną mape cos typu prosta na xxx kratek i dalej drzewa skaly itp. Zeby samemu wybudowac budynki

 

Ale Dzieki za mape Sciagnąc Sciągne bo jest Super.

Opublikowano

Napisałbym na GG ale nie podałeś :]

Wiek - 16

Znajomosc Gry - Duża

Poziom Budowania - 9,9

Ile Czasu Mozesz Poswiecic Na Serwer - Są wakacje więc dosyć sporo

Znajomosc Komend - Duża

 

P.S. Mogę ci także zrobić teren pod miasto z działkami gotowymi np 20 działek obok siebie o rozmiarach 9x11 czy tam jakie będziesz chciał.

Mam dobre pliki na serwer jeśli byś chciał, ze sklepami, pieniędzmi, lwc itp. Najbardziej przydatne pluginy bez zbędnych śmieci.

Jeśli to czytasz to pewnie gdzieś tutaj u góry jest mój post. Pewnie jest on bezsensowny i nic nie wnosi do tematu bo ja nigdy nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Jeśli nadal to czytasz to chyba nieźle Ci się nudzi bo przecież tu nie ma nic ciekawego. Zainteresował Cię ten mój bezsensowny tekst ? Chyba nie ale widać bardzo się nudzisz bo nadal to czytasz. Jestem zwykłym urzytkownikiem tego forum i nikomu nie zabraniam czytania mojego podpisu ale jesteś pewien że chce Ci się to czytać? No ale jak już tyle przeczytałeś to przeczytaj do końca bo jeszcze tylko kilka słów. A właśnie, jeśli znalazłeś błąd w tym tekście za pierwszym razem jak go czytałeś to muszę ci powiedzieć że to nie lada wyczyn. Wielu przed tobą to czytało i go nie znalazło. To chyba na tyle.

 

 

 

Zbieram Plusiki

Daj jednego (+)

Opublikowano

wiek-11

znajomosc gry-duza

poziom budowania 9,9

ile czasu mozesz poswiecic na serwer-2 dni moze dłuzej

znajomosc komend mała

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...