Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otwieranie zablokowanych drzwi/skrzyń


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

 

Ostatnio spotkałem kolesia, który normalnie otwierał drzwi/skrzynki zablokowane za pomocą cprivate. Po prostu wpisywał jakąś komendę i usuwał cprivate z np. moich drzwi. Potem je normalnie otwierał i wchodził.

 

Jak coś takiego zrobić?

Opublikowano

UP zadałeś idiotycznie idiotyczne pytanie.

Zbliżamy się ku końcowi.

 

95/100 %

 

Żegnaj MPC Forum

Opublikowano

A czy ten człowiek miał administratora/op/moderatora ?

 

Nie miał. Przecież wiem że OPowie mogą je otwierać <_<

Uczeń
Opublikowano

Chyba raczej aż takich cheatów to nie ma, ale nie wiem :(

Opublikowano

Permissions to nie czit

Permissions to plugin, dzięki któremu możemyu nadawać poszczególnym graczom uprawnienia

Ja np. "lwc.mod" Dałem swoim moderatorom i oni mogą otwierać wszystko co zablokował zwykły gracz komendą /cprivate.

 

Także jest to kwestia uprawnień, chyba że admin po prostu źle coś wpisał, najlepiej spytaj o to Head admina twojego serwera.

Jestem Właścicielem jednej z sieci serwerów minecrafta, nawiąże współpracę z pojedynczymi serwerami. Kompletne oferty składajcie na PW. (Gwarantuje Profesjonalne forum z domeną .PL i dobrym silnikiem, ALE PRZEDE WSZYSTKIM MIŁĄ WSPÓŁPRACĘ)

 

Dla wszystkich tych, co non-stop wierzą dzisiaj w prawdy przekaz

Dla wszystkich tych, co widzą przyszłość świata w naszych dzieciach

Dla wszystkich tych, co mają w sobie honor, dumę

Tam gdzie miłość jest bogiem, a każde słowo królem

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano (edytowane)

TEŻ TAK MIAŁEM.WSZYSTKIE SKRZYNKI ZABLOKOWANE /CPRIVATE A GOSC PRZYSZEDL I ZABRAL ALL ZE SKRZYNI NIE MIAL OPA ANI ADMINA NAPEWNO JEST JAKIS MOD CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ JAKI JAK WIECIE TO NAPISZCIE.

Edytowane przez Adamek1c2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...