Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Dropić? Zapytaj Tutaj


Benito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:42

Profesja:Sura

Typ umiejętności:Wp

Poziomy umiejętności:Czarowane m5 czarowana m2

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):jak będzie trzeba kupie lepsze eq

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Mistyczna +7 z kd defa i uchylki +3

Broń:Fms +9 sr 8

Hełm:Zamkowy +6

Tarcza:5-kątna +9 nno

Buty:1kpż

Akcesoria:Bransa 1,5k pż,naszyjnik 1,5kż ebo +9

 

Chodzi mi bardziej o to gdzie dropic kamienie duchowe. Jak będzie trzeba kupie lepsze eq.

 

Metki na Pustyni

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl:75

Profesja:sura

Typ umiejętności: wp

Poziomy umiejętności: ostrze g5, zbroja g1, strach 2 ku do G, wir m6

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 575 (okolo)

Używam bota: Tak

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: stal +6 kd defa,speeda uchylki +4 bon 500 pz

Broń:tuta +8 sr 28% kd smierci potwora i penetry +4

Hełm:wyzywka +8

Tarcza: lwia +9

Buty:1,5k pz

Akcesoria:naszyjnik 1,5k pz, ebo +9,kolce z lez +9 i drewniane kolczyki 20% na dt, srebna branza +6 10% do pz, krysztalowa branza 20% na dt

 

która branza lepsza na dt ?

 

i na co najlepiej powinienem chodzić ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie dropić kamienie Duchowe z 2x drop

Lvl:76

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne G1 Duchowe G1 Walniecie M8 Tupek G1

Posiadam Konia Militara: Tak

Ilość defa (obrony):prawie 900

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Stal +8 kd +4 500pż

Broń:Magneto +9 KD + pod expa

Hełm:Żelak +9

Tarcza:Lwia +9

Buty:2kpż

Akcesoria:Bransa 1,2k pż,naszyjnik 1,5k pż ebo +9

Opublikowano

Siemka, mam woja bodego 35 lv + bojowiec + buff 34 lv.

Nie wiem gdzie efektywnie zarobic na skille / eq.

eq:

tygra+9

fms+9 sr 19

5katna+9

zelak+9

ebo+9

naszyjnik 1,5k hp

butki 1k hp

Za pomoc +/-

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Gdzie dropić

Lvl:36

Profesja:Sura

Typ umiejętności:Wp

Poziomy umiejętności:Ostrze m6 Zbroja m4

Posiadam Konia : nie

Ilość defa (obrony):koło 400

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:YY+9 kd speed/obr +4 500 pz

Broń:Fms śr 31 +9 kd potwora +3 + kryta+4

Hełm:Wyżywka +9 3 % przeciw zwierzętą

Tarcza:5kątna +6 NNO

Buty: 1,5 k pz skórzane +3

Akcesoria:Srebrna branza , Ebo +9 naszyjnik 2 k pz

Opublikowano

Gdzie dropić

Lvl:36

Profesja:Sura

Typ umiejętności:Wp

Poziomy umiejętności:Ostrze m6 Zbroja m4

Posiadam Konia : nie

Ilość defa (obrony):koło 400

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:YY+9 kd speed/obr +4 500 pz

Broń:Fms śr 31 +9 kd potwora +3 + kryta+4

Hełm:Wyżywka +9 3 % przeciw zwierzętą

Tarcza:5kątna +6 NNO

Buty: 1,5 k pz skórzane +3

Akcesoria:Srebrna branza , Ebo +9 naszyjnik 2 k pz

Możesz spróbować na bo metkach 45

Jeśli odpowiadasz mi, bądź masz do mnie pytanie, oznacz mnie. Wtedy masz pewność, że Ci odpowiem.


7ltRHSP.png


 


Mentoruje w zarabianu przez internet: subsms, ppa, ppi, ppd, skracanie

Opublikowano

Siemka, mam woja bodego 35 lv + bojowiec + buff 34 lv.

Nie wiem gdzie efektywnie zarobic na skille / eq.

eq:

tygra+9

fms+9 sr 19

5katna+9

zelak+9

ebo+9

naszyjnik 1,5k hp

butki 1k hp

Za pomoc +/-

metki w m2.

Opublikowano

Opłaca się dropić taką postacią z normalnym lochu i czy tam w ogóle polecą szkaty? NIE CHCE NA BO BO BĘDĄ NOOBY KSUĆ.

 

Lvl: 42

Profesja: sura

Typ umiejętności: wp

Poziomy umiejętności: ostrze m2, zbroja m1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 423

Używam bota: Nie

 

EQ

 

 

Zbroja: mistyk+9 kd defa speda+3

Broń: fms+9 34sr kd potwora smierci+3

Hełm: wyzywka+9

Tarcza: okragla+8

Buty: 1k hp

Akcesoria: srebrna+9, naszyj 1k hp

Opublikowano

Opłaca się dropić taką postacią z normalnym lochu i czy tam w ogóle polecą szkaty? NIE CHCE NA BO BO BĘDĄ NOOBY KSUĆ.

 

Lvl: 42

Profesja: sura

Typ umiejętności: wp

Poziomy umiejętności: ostrze m2, zbroja m1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 423

Używam bota: Nie

 

EQ

 

 

Zbroja: mistyk+9 kd defa speda+3

Broń: fms+9 34sr kd potwora smierci+3

Hełm: wyzywka+9

Tarcza: okragla+8

Buty: 1k hp

Akcesoria: srebrna+9, naszyj 1k hp

 

Możesz spróbować , jeśli słabo to doexp do 45-50 i do v1

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Lvl: 30 (Prawie 31)

Profesja : Sura

Typ umiejętności : WP

Poziomy umiejętności: Otrze M1 , Zbroja 10, Palec 1 , Wir 1

Posiadam konia bojowego : Nie

Ilość defa (obrony): 241 razem ze zbroją.

Używam bota: Nie

 

Zbroja: Nieszczęsna +9 kd speed +3

Broń : Szeroki +7

Hełm : Krwawy +6

Tarcza: Bojowa +6

Buty : 500 hp

Akcesoria: Naszyjnik 12 Regeneracji Pż.

 

Chodzi mi tutaj o dobry drop szkat blasku.

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:56

Profesja:sura

Typ umiejętności:Bm

Poziomy umiejętności:Ochronka m6, duch m6 sfera m4

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):równo 400

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Kamer mod

 

EQ

 

 

Zbroja:Mistyk +9 spalone kd

Broń:FMs +7 sr 38 kd +3 exp

Hełm:wyzywka +8

Tarcza:okragła +6

Buty:1.5k hp

Akcesoria:ebo +9 full przetopy, dłonie kryta, szycia ,D zielone poty, bransa 1.5k hp wisio 2khp

 

Posiadam buffa po 26% , błogo pomoc,

 

Nie wiem gdzie dropic szkaty blasku ,, v1? ^^

Gram na priv metin2 i na pl-u s17 nick na pl-a dam na PW, a na privie gram pod nickiem BuFFka .

 

Oto link : http://www.mpcforum.pl/topic/322828-durablemt2-beta-pl-dedyk/ Serdeczie zapraszam na serwer i do gry na jinno.

 

 

Zbieeeram " - " ! ; DD

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:56

Profesja:sura

Typ umiejętności:Bm

Poziomy umiejętności:Ochronka m6, duch m6 sfera m4

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):równo 400

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Kamer mod

 

EQ

 

 

Zbroja:Mistyk +9 spalone kd

Broń:FMs +7 sr 38 kd +3 exp

Hełm:wyzywka +8

Tarcza:okragła +6

Buty:1.5k hp

Akcesoria:ebo +9 full przetopy, dłonie kryta, szycia ,D zielone poty, bransa 1.5k hp wisio 2khp

 

Posiadam buffa po 26% , błogo pomoc,

 

Nie wiem gdzie dropic szkaty blasku ,, v1? ^^

Pod świątynią, dropiąc KS.klątw i metki 45.

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Boga +7 z kd deffa +3

żelek +7

lwia tarcza +7

ebo +9

3x Itemy z +1000Pż

Militar

Aura M5

Berek M6

Wir M5

Mam 11k Pż i 480 Defa

Jak moge zarobić na lepsze eq?

Zrób sobie dropa z 15 lvl i na metki w m1, albo 10 lvl i do imha.

Opublikowano

Wbiłem już od dawna oczekiwany 50 lvl i tu moje pytanie:

Gdzie najlepiej je dropić (najszybciej) a za razem dobrze expić ?

 

Woj Mental

Silne m4 - m5 (może dzisiaj)

Duchowe m4-m5 (też może dzisiaj)

Kobyła Bojowa z silnym 550 deffa

Rib +9 śr 10-15% (wzgl. bezpieczeństwa)

Smoczka +9

 

Świątynia czy może V1?

 

Tylko proszę podać na której platformie (świątynia) lub komnacie (V1).

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

Opublikowano

Wbiłem już od dawna oczekiwany 50 lvl i tu moje pytanie:

Gdzie najlepiej je dropić (najszybciej) a za razem dobrze expić ?

 

Woj Mental

Silne m4 - m5 (może dzisiaj)

Duchowe m4-m5 (też może dzisiaj)

Kobyła Bojowa z silnym 550 deffa

Rib +9 śr 10-15% (wzgl. bezpieczeństwa)

Smoczka +9

 

Świątynia czy może V1?

 

Tylko proszę podać na której platformie (świątynia) lub komnacie (V1).

 

Świątynia - 3-4 spot lub przed DT

V1 - każdy spot

Opublikowano

Ale gdzie lepiej bo tyle to i ja wiem ;]

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

Opublikowano

Ale gdzie lepiej bo tyle to i ja wiem ;]

 

Nie mam za dobrego dropu w tych dwóch miejscach . Ale jak mam wybrać to lepiej światynia najwieksze spoty

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:

Profesja: Woj Body

Typ umiejętności: WTF???

Poziomy umiejętności: aura m2 berek 13 wir 2 trzystronne i szarza po 1

Posiadam Konia Bojowego: niestety nie

Ilość defa (obrony): 279

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: śmiertelka +9 czysta

Broń: fms +9 sr 17

Hełm: zelak +9 czysty

Tarcza: 5 katna z Nno

Buty: kozaczki +4 500 pz

Akcesoria: ebony +9, srebrna +9 naszyjnik na 22 +4 1k pz

chodzi o zęby orka

2d6tno4.png

BANNED :(( na 15 dni

Opublikowano

Nie wiem gdzie dropić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:

Profesja: Woj Body

Typ umiejętności: WTF???

Poziomy umiejętności: aura m2 berek 13 wir 2 trzystronne i szarza po 1

Posiadam Konia Bojowego: niestety nie

Ilość defa (obrony): 279

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: śmiertelka +9 czysta

Broń: fms +9 sr 17

Hełm: zelak +9 czysty

Tarcza: 5 katna z Nno

Buty: kozaczki +4 500 pz

Akcesoria: ebony +9, srebrna +9 naszyjnik na 22 +4 1k pz

chodzi o zęby orka

 

Czarne orki na bo =)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...