Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]AgoraMt2-Reaktywacja


rak222

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kolejny wasz serwer;d

 

Jak coś wypowiada się Viper travel pewnie kojarzy;d

 

Na serwer może wbiję jak ruszy -_-. Życzę wam powodzenia w pracach nad serwerem.

 

 

P.S Travel jak tam się czujesz pod wypadku ;d??

zmija.jpg

Opublikowano

Y tak teraz szukam raczej teamu i sponsora..... Zostałem ja i TraVel

Hmmm Teraz troszeczkę zajmowałem się Kaladarem jeśli ktoś się zgłosi to będzie ok -_-

Jest zrobione ze z metka 50 respi sie 55 :]

Opublikowano

Kilka pytanek:

- Czy będzie Zwój Powrotu Statusu, jesli tak to czy u NPC czy IS?

- Ile maxymalnie punktów statusu?

- Czy będzie 6/7 bon i czy na hp, pkt statusu czy tez abs'y?

- Ile max hp w zwyklym bonie(1-5)? Ile na ludzi, potwory (np. na nieumarlych), krytyk...

redparty.png - internetowe radio z jajami!
Opublikowano

JA skasowałem Omg -_-

TO on się obraził bo dawał koledze Ga za nic dosłownie za nic -_-

i nic nie skasowałem Darku znowu zaczynasz ?

Opublikowano

Niedługo start,może się zmienić dzień startu ?

Jak jest Klient ? bo nie doczytałem.

A jak nie ma to pare h przed startem go dacie ?

żeby każdy miał rowne szanse.

65989911309456598087.jpg
Opublikowano

no mam pytanie

kiedy client bedzie kiedy strt czy 5 bedzie czy data sie zmieni i czy zwoj bedzie do zmiany profesi i 6/7 bony czy bedzie? prosze o odpowiedz

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

ludzie jak ten serw niewystartuje bo sponsora niema zrozomcie jak xcos bedzie to krzychu napisze kiedy start i wgl.

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

I co z tym serwerem juz mial wyjsc wczoraj haha szkoda gadac ludzie po co to robic nadzieje dla ludzi jak sie w chu..... leci!!!!

Opublikowano

.

RoyalMT2

 

Not Found i tak już pewnie pozostanie.

 

Nie ma to jak bocic na mt2 pl. 150 medali konnych w dzień -1 bot 10-20 broni na 30 lvl w dzień - 1 bot A to wszystko bez rękawicy na drop i jak tu nie bocić. :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...