Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Jelonek Srednie 60% !


Solymr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

o lol, ale pro jelonek ;D

kd +4 dac i kozak ;D

 

 

ninja z screena, jest w rankingu ;D

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

@Eryk624 Cytat z Wiki

 

Bonus: średnie obrażenia od -30% do +65% (udowodnione +58%)
To cytat z opisu FMSa,a opis Jelonka :

 

Bonus: średnie obrażenia od -45% do 53%
Lepiej nie wierzcie wiki bo wiele jest jelonków ze srednimi powyżej 53% ;]
Opublikowano

to jest możliwe ;) no chyba że... jest sposób ale dużo by mówić

Oceniam że to prawdziwe ;] :P xD

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Co tu duzo mówić...Zniewalajacy jelonek i do tego całkowicie prawdziwy nie zadna podróba;)

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Opublikowano

podobno jest max 58% tak pisze na wiki;]

 

Chyba cie Sutki swędza max jest60 % tak pisza na wiki i stronie imetina

Nick Postaci W Grze : Pistan18

 

 

cebulasugna.jpg

Sygnatura By Me :p

Opublikowano

jak tak patrzę na bony to mi sie wydaje że możliwe że kolo wydropil tego Jelona, teoretycznie jakby zmienial bonusy to może by wsadził te 3 bony dla większego plusa, ale i tak nice ;)

Gram pod nickiem:

 

cooltext702950524.png

Opublikowano

o lol .. PRo!!!!

 

Kto sie zgadza niech da + xD

15 postów :)

 

30 postów :)

 

50 postów :)

 

 

 

100 postów :(

 

Nie zależy mi na waszych + czy - . Jeśli ci się podobała moja wypowiedź , sam mnie oceń ..

Opublikowano

Cudddonieńkooo ;P Idź spróbuj ubić tym ripera ale all na dT i dobry buff ;> pozdrawiam +

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

możliwe ale może na privie ale na pl'u na pewno nikt nie ma takiego


KOCHASZ BIBERA? JEŚLI NIE TO DAJ +, JAK NIE DASZ TO JESTEŚ HARDCOREM I LUBISZ BIBERA. A DLACZEGO HARDCOREM? ZADARŁEŚ Z NAMI ;)

Opublikowano

To nie fake :P

W broniach na 30 oraz 75lvl max

Śr-60

Um-30

 

a na wiki metin2 pisze ze UDOWODNIONE jest 58sr

 

Ale szansa na zdobycie lub zmixowanie do takich sr jest tak samo mozliwa jak wygranie w totolotka przy kumulacji 100milionow ;p

 

Gz takiego jelonka temu kolesiowi PRO do expa na marmurku

a do tego jeszcze dodac 80% na DT i riperek pada na pare krytykow ;p

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...