Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Czy Minecraft będzie mi działał na takim komputerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Mój siostrzeniec chce mieć MC na swoim komputerze, niestety nie ma on internetu, więc jeżeli kupi mu się Gifte coda, aktywuje u mnie, potem ściągnię MC mu na płytę to będzie mu działało u niego?

I jego karta graficzna jest trochę "dziadowska" bo gry mu się przycinają, typu PES. CS mu się nie przycina, GTA SA tez mu się nie przecina i NFS:U2.

 

Więc opłaca się kupować?

Jak smerfastycznie. Daj mi to, co mi się należy.

 

 

"Wiarę w Boga powinno tracić się tak jak pierwsze zęby".

Opublikowano

a jakie ma dokładnie parametry ?

 

można zrobić tak że zainstaluje program który zwiększy wydajność pcta

Opublikowano (edytowane)

Będzie działało w trybie offline, parametrów komputera nie podałeś, więc na pytanie 'czy opłaca się' musisz sobie odpowiedzieć sam.

 

@down. Nie wiem czy o tym pomyślałeś, ale może on woli kupić grę zamiast ją ukraść? :)

Edytowane przez Gaw3l
Opublikowano

Po co mu gift code jak nie ma neta ;-) ?

Niech pobierze MC za free :P

Ma ktos konto do oddania na PL ? Pisz na GG niżej prosze ;D

Grubson,Fokus ,Rahim ,PFK ! MOC :D

Chcesz pogadać ? Poznać mnie ? Zadać pytanie ? GG : 12396585 :P

 

Zbieram +

Opublikowano (edytowane)

Cóż, krucho trochę ma z tym komputerem, procesor ma 1.80 Ghz, 1 GB ramu, jak wspominałem wcześniej kartę graficzną także nie za dobrą, połowa gier mu się przycina. Na razie tyle "odkryłem" ;x

Edytowane przez Kłik

Jak smerfastycznie. Daj mi to, co mi się należy.

 

 

"Wiarę w Boga powinno tracić się tak jak pierwsze zęby".

Opublikowano

@2Up W legalnego Minecraft'a można również grać bez internetu, więc nie wprowadzaj chłopaka w błąd i nie nakłaniaj do piractwa ;)

 

@Top MC będzie działało, lecz tylko tryb Single Player. Czy Ci pójdzie na kompie - nie wiem, bo nie znam specyfikacji twojego komputera. Podaj ją nam, a udzielimy Ci takiej informacji :)

 

@Edit: Jaką masz kartę graficzną (model)? Ile pamięci RAM?

1339163822-U301909.png

 

Opublikowano (edytowane)

Hehe, cóż, jeżeli chodzi o to, po co mu gift code na komp bez neta... cóż, MC za jakieś 8 zł to niecodzienna okazja :D

 

@UP: a gdzie można to sprawdzić?

Edytowane przez Kłik

Jak smerfastycznie. Daj mi to, co mi się należy.

 

 

"Wiarę w Boga powinno tracić się tak jak pierwsze zęby".

Opublikowano

Hehe, cóż, jeżeli chodzi o to, po co mu gift code na komp bez neta... cóż, MC za jakieś 8 zł to niecodzienna okazja :D

 

@UP: a gdzie można to sprawdzić?

 

 

można sprawdzić w papierach lub

 

pulpit , ppm na mój komputer --> właściwości ---> menadzer urządzeń

Opublikowano

@UP cóz, nie wiem, czy jakieś papiery są, bo to informatyk wymieniał.

 

Pogrzebę tam i sprawdzę ;)

Jak smerfastycznie. Daj mi to, co mi się należy.

 

 

"Wiarę w Boga powinno tracić się tak jak pierwsze zęby".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...