Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Warto teraz zagrać w metin 2 pl?


Gracz009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż przestałem grać w metina, gdy ceny wszystkich przedmiotów bardzo wzrosły.. Czy warto zagrać teraz w metina? Jak jest z cenami w tej chwili (ostatni serw/ 25).

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oplaca sie. Zawsze to inaczej jak wbijasz normalnie niz na privach bo global jest najstabilniejszy.

Masa osob gra i wieksza satysfakcja ze wszystkiego!

Opublikowano

@Gracz009

Jest to metoda płatności . Po co placic 1,5kkk jak można dać 3-5 kamoli. To teraz to samo.

 

No, ale jeśli ktoś otwiera sklep to już tylko yangi wchodzą w gre? ;]

Opublikowano

No, ale jeśli ktoś otwiera sklep to już tylko yangi wchodzą w gre? ;]

 

wiadomo ze nikt nie wstawi np bojowego +9 do sklepu , od tego jest temat Market na forum.

Opublikowano

Tak, ew. mozesz do napisać wystawiającego, że dany item kupisz za kamola. Ale opłaca się za yangi bo jest limit 999kk.

Podam Ci przykład : stal +9 kd +4 5 bon ( doobre) to chodzi tam po 1,8kk np. to wygodniej kamykami zaplacic. :)

1291495354-U115053.png

 

Mój internet . :

 

1441719512.png

Opublikowano

Pewnie że się opłaca , jak na górze "Ceny spadają" . Gram na s18 (Phobos) , jakiś tydzień temu kamyki schodziły po 1KKK, teraz? -500 - 700KK. Przez event bodzie zeszły z ceny 100KK na 30-50KK, aury,wirki,berki itd... spadły :). Ale nie zapominaj że na PL'u gra bardzo dużo graczy i fajnych osób to dzięki nim gra staje się przyjemniejsza. <3

signjpg_swwrens.jpg

Opublikowano

opłaca się teraz grać,sam wróciłem do swojej starej postaci :P

e140e4940d2ec71747f2aa0.jpg


"Powiedzcie mi czy to jest normalne,


że naturalne źródło ukojenia jest karalne !?"


Opublikowano

Teraz opłaca się grać na PL'u ceny pomału spadają i nie ma botów...

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

jasne ze tak:

 

1. priv może paść a postaci/itemów tam nie sprzedasz a jak tak to marna kasa po za tym co to za przyjemność grać z bonami 4k hp i 40 krytyk tam to się liczy kto pierwszy zdejmie na szarżę -.-

2. botów nie ma ceny pospadały na moim serwerze (s16) kamyki po 600kk

3. możesz w każdej chwili sprzedać konto/item i będziesz miał kasę nie to co priv

4. większa satysfakcja z postaci/itemów niżby na privie,

5. globalny profesjonalny serwer

 

jedyny minus to że brak małży, ogonow+ i pereł ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...