Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Avatar oraz Sygnatura.


marko1525

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym aby któryś z użytkowników zrobił mi Avatar i Sygnaturkę.

Każda praca będzie wynagrodzona +/-.

 

Avatar

 

Wymiary: 150x150

Tematyka: FairyTail, Natsu Dragneel

Napis: Bez Napisu ;)

Kolorystyka: Według Waszego uznania. Lecz żeby to miało sens ^^

Dodatkowe informacje od zlecającego: Fajnie by było, gdyby napis był jakoś fajnie zrobiony/wtopiony.

 

 

Sygnatura

 

Wymiary: 650x200 lub 600x200, jak dla Was lepiej :)

Tematyka: FairyTail, Natsu Dragneel

Napis: Anusiak* ( z lub bez gwiazdki zależy jak lepiej by wyglądało :) )

Kolorystyka: Według Waszego uznania. Lecz żeby to miało sens ^^

Dodatkowe informacje od zlecającego: Fajnie by było, gdyby napis był jakoś fajnie zrobiony/wtopiony.

 

Czekam na Wasze pierwsze prace ,)

 

Pozdrowienia.

Opublikowano

oo ładnie Guten. Ocenki poleciały. Fajnie by było jakbyście też coś z avatarem pokombinowali ;]

 

Czekam na next prace.

Opublikowano

Achmen, taka w miarę sygna. Czemu uczepiliście się na tą sygnę? spróbuj ktoś ten avatar zrobić ^^

Powiem Ci z doświadczenia, że ludzie wolą najpierw zrobić sygnaturę, a dopiero później- jeżeli się spodoba dorobić avatar. Jeżeli chcesz go od któregoś z panów/ pań wyżej to wystarczy poprosić o dorobienie, lecz nie licz na cuda, gdyż mogą Twojego posta już nie zauważyć, a bycie zbyt nachalnym nie pomaga :).

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Co prawda to prawda, lepiej nie którym lub większości wychodzą sygny niż avki ;)

 

Poczekam ile będzie trzeba ,)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...