Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] |Combat Arms| Sygnatura&Awatar


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Awatar

 

Tematyka: Combat Arms

Wysokość: 120px

Szerokość: 120px

Kolorystyka: Zielony,Czerwony

Napis/y: Diesiel ( Na dole awatara po środku )

Dodatkowe informacje od zlecającego: Na Awatarze chciałbym ,aby był Snajper lub z inna bronią.

 

 

Sygnatura

 

Tematyka: Combat Arms

Wysokość i Szerokość: 650px × 185px

Kolorystyka:Złoty

Dodatkowe informacje od zlecającego: Sygna ma być podobna do awatara ;P

 

Stawiam +/- ;]

Edytowane przez Diesiel

Szukam Grafika na zrobienie Sygnatury i Avatara.Więcej na PW

Opublikowano (edytowane)

Bardzo dobre prace wykonaliście i za to leci + ,lecz jeszcze jest nie to ;/ Bardziej podoba mi się praca Woles'a i chciałbym ,abyś coś zmienił a przede wszystkim kolorystykę chciałbym ,abyś dodał dużo koloru czerwonego oraz zrobił te linie zielone co są w prawym dolnym rogu na kolor czerwony.Napis jest trochę za duzą czionką więc chciałbym ,abyś zmniejszył ją i przeniósł napis na dole po środku i kolor napisu na taki czerwono-zielony.Oraz jeszcze ,żebyś porzeżył sygne bo ci chyba złe rozmiary podałem ^^ taką jaką zrobił Kondzio.Dodaj jeszcze ,aby był jeden żołnierz z lewej strony.A co do avka zrób tak jak podałem w sygnie ;] Czekam na pracę...

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Diesiel

Szukam Grafika na zrobienie Sygnatury i Avatara.Więcej na PW

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...