Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Zarabianie G1creditów ?


tezla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To temat zostanie przypięty ?

 

@up2 - Bo musisz nacisnąć taką strzałkę [<-] niebieską i wtedy sie pokazuje

 

 

Opublikowano

łał normalnie ewoluszyn w dziedzinie nabijania kredytów g1.

taki temat już z tym był pokazywał go pilarix i mentos135 ale nie chce mi sie szukać linków do topicow.

@down

jeśli chodzi o zip code amerykańskie to wpisz sobie w google

American Zip Code.

76561197995014005.png

Opublikowano

a ja mam problem z rejestrowaniem sie jak wpisuje zip code to wyskakuje blad jaki mam tam wpisac kod pocztowy

Opublikowano

tak na cały system

ale tylko na czas włączenia programu....

 

jeśli o to Ci chodziło...

 

PS nie powracajcież do tego tematu...

xniquinjectx.png

sygnaniqu.png

Opublikowano

Tak jak wcześniejszy. Ale tu kapuje bo są screeny a nie jak w tamtym niewiadomo o co chodzi.

1325845644-U48159.gif

 

Co było nie tak z moją sygnaturą?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja nie mam żółtej tarczy tylko od razu zieloną żółta zapala się dosłownie na 3 sekundy ;/ co zrobić?? ^^

zbyt duża sygna

 

@Up

Dzięki za nową

Opublikowano

no tak sposób kiedyś znałem zarobiłem 800G1 Credit ale teraz na tym programie mam tak że nawet zalogować na G1 się nie mogę ma ktoś tak ;x?

super partia kurwo

Opublikowano

Sry za spam ale loguję sie wszystko dobrze daje "earn g1 credits" i wywala mnie zebym sie zalogował ponownie.

Za pomoc i wytłumaczenie wszystkiego dam 2x5.

Opublikowano

Pomozcie Sciagnelem Zainstalowalem Ciskam Connect/ON i mi robi nowa zakladka w firefoxie i wtem wyskakuje blad wczytywania strony co zrobic nie ma zoltej tarczy LIPA CO ZROBIC POMOoOzCie PrOoOSZE !!!

narutogangsearchui4.jpg

Opublikowano

możecie załączyć HSS dopiero ja wejdziecie na stronę gamersfirst.com i się zalogujecie i wejdziecie w earn g1 credits.

jak macie do wyboru reklamy to załączacie HSS i jak się na zielono zaświeci tarcza to możecie wejść na stronkę z reklamy i się zarejstrować.

 

 

mam też jedno pytanie ile razy można wykorzystać jedną reklamę bo jak 2 razy wejdę i zaloguje się tam to ona znika mi z listy :P

zbyt duża sygna

 

@Up

Dzięki za nową

Opublikowano

Pilarix my o tym zarabianiem g1 credytów rozmawialiśmy na gg i si wtedy domyśliłem jak ty to robisz.I wtedy zarobiłem w dzien 1500 g1 credits(przed umieszczenie tematu miałem już 4k xD). A co do poradnika leci 5*.

POWRÓCIŁEM NA FORUM!!!!!!
Opublikowano

no to lipa bo reszta reklam mi nic nie daje pomimo to że je wypełniam ;/

a co podać jak się pytają podczas rejestracji o kod pocztowy adres i miasto (tylko zagraniczne) [jest to wymagane]

wpisuje jakieś które na prawdę istnieją a i tak nie chce ich przyjąć 8/

 

@ no właśnie ja mam małe problemy z ich wypełnianiem /n1/ :P

zbyt duża sygna

 

@Up

Dzięki za nową

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...