Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie widze niektórych mobów zombie na kamer modzie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! .Mój problem tkwi w tym że nie widze wszystkich mobów na serwerze Imetin na modzie2010sf (Chodzi o naginii i śmierć) Jeśli ktoś wie co zrobić aby były widoczne mobki to prosze o odpowiedz . Ewentualnie też może ktos powiedziec jak zrobic obejscie na imetin ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jak masz klienta z zainstalowanym kmrmodem, to zainstaluj czystego klienta iMetina, na pulpit i wejdź w folder pack i skopiuj plik: monster.epk monster.eix monster2.epk monster2.eix - I wrzuć te pliki, do folderu pack w folderze z klientem+kmrmodem.

Opublikowano (edytowane)

Mam ten sam problem i nie podzialaly wasze sposoby;) juz od dawna tak robilem i nic dalej nie widac Nagini a smierc wyglada wogole inaczej i wali nas z daleka nawet;/

Prosze znajdzcie jakis sposob na to:)

Lub dajcie jakiegos hacka co nie odpycha z konia a dziala na imetinie z gory dzieki:)

Edytowane przez TOKIOtvr
Opublikowano

albo po prostu zainstaluj kamer moda do clienta

Mod będzie działał ale mobów i tak nie będzie widać... po prostu tak jest...

Mam ten sam problem i nie podzialaly wasze sposoby;) juz od dawna tak robilem i nic dalej nie widac Nagini a smierc wyglada wogole inaczej i wali nas z daleka nawet;/

Prosze znajdzcie jakis sposob na to:)

Lub dajcie jakiegos hacka co nie odpycha z konia a dziala na imetinie z gory dzieki:)

Po zainstalowaniu moda masz menu... mozesz wybrac nieodpychanie

Opublikowano

Tyle to i ja wiem:D ale po co mi na modzie nieodpychanie jak mobow nie widze? pytam sie czy jest jakis sposob zeby na client nie odpychal lub zeby wkoncu bylo widac te moby:D Napisalem juz do Kamera na gg moze cos poradzi:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...