Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Gdzie Expić a raczej jak znaleść miejsce do Expa


router

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak Szukać Żeby Znaleść A Się Nie Nachodzić !!!

Więc Zaczynamy !!!

 

 

 

Po po pierwsze wchodzimy pod ten link :

http://shaiya.kendor.org/shaiya.php?return=1

 

 

Następnie postępujemy tak:

 

 

 

1.Wybieramy Nasz LvL [pierwsze okienku u góry]

2.Następnie Wybieramy Mapę na której Jesteśmy [okienko u dołu ekranu]

3.Potem w 1 okienku wybieramy monsters [ kolo potworków są napisane lvl w nawiasach np.(22)]

4.Szukamy potworka z lvl wyższym od naszego lub rówym [ nie można przesadzić z wysokością lvl mobów]

 

[Co do pkt. 3 można również znaleźć NPC lub Questy ;] a przy tym dowiedzieć się co dają te questy itp.]

 

 

Co do Kolorów:

 

-bialy- znaczy to, że mob ma lvl o wiele niższy niż Ty, daje zero expa, nie oplaca się zabijać

-jasno niebieski- lvl dużo niższy od Twojego, bardzo malo expa, nie oplaca się zabijać

-niebieski- lvl trochę niższy od Twojego, saby exp, na NM można bić, na HM/UM się nie oplaca

-zielony- mniej więcej na Twoim lvlu, calkiem niezly exp, na NM zabijać wlasnie te, idzie szybko i latwo

-żólty- trochę wyższy lvl niż Twój, dobry exp

-pomorańczowy- pare lvli wyżej niż Ty, bardzo dobry exp, dośc mocne

-czerwony- dobrych kilka lvli lepsze niż Ty, bardzo silne

-fioletowy- dużo wyższy lvl od Twojego, rewelacyjny exp, bardzo, bardzo silne

-szary- o wiele wyższy lvl niż TY, jak Cię taki zaatakuje, uciekaj i to szybko, nie oplaca się zabijać nawet w party bo i tak nie dostaniesz expa.

 

Info O Kolorach ze strony

http://www.aeriagames.com/forums/en/viewtopic.php?t=382176

 

Stronka Znaleziona przez Xanan , TUT pisany przezemnie [Poprostu odświeżyłem Temat]

jeżeli będziecie na tyle mili zacznijcie doceniać to co robię

 

 

Podziękowania dla tych 149 osób co żerują na pracy innych a nie podziękują za nią

0 odpowiedzi
153 wyświetleń

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...