Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym nowym eventem


JacoH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

A co jak masz 10???

Dostajesz coś???

wyjebisty3rr0r.png

 

Mam zbugowanego WR. W grze jest dobrze. Mam 18 lvl. Na stronie pisze, że mam 19 lvl. xxxxxDDDDD

 

Jeśli pomogłem daj +, to nie boli, ale na pewno komuś pomoże. ^-^

 

Zbieram +, nie -

 

 

Moje mody:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400559-mode-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2848579__fromsearch__1#entry2848579

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400888-mod-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2850796__fromsearch__1#entry2850796

 

Moje TuT-y:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/402618-tut-wszystko-o-zombie/page__p__2864308__fromsearch__1#entry2864308 ----------------------------------------------- 14mcaau.png

Opublikowano

@up tak dostajesz rękawiczki 3 dni chyba albo cos z tych zeczy : sp 5% [3 dni],Gali[30d dni],Ta sniperka [3 dni] i łopate taką [30 dni] ;)

 

 

 

nie 30dni tylko 3 dni :)

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Wszystkie itemy są na 3 dni. Dzięki za odpowiedź.

 

 

 

Proszę o zamknięcie tematu.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano (edytowane)

Wtfff jak wszystkie itemki na 3 dni jak wlancza sie wr i jest reklama 30 gali łopata 30 itd

 

 

A przeraszam właśnie widzialem przeraszam ale wczesniej pisalo 30 dni zmienili czy co ;

<_< ?

Edytowane przez pr0zachary
Opublikowano

Cały czas było napisane 3 day, wiem, bo od razu po update patrzyłem co wprowadzili i szłem się kimnąć.

 

 

Znowu proszę o zamknięcie tematu.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...