Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca sie kupować konta lub itemy z allegro?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jak w temacie. Czy opłaca sie kupować konta z allegro bądz itemki? Dziś przeglądałem i zadziwiła mnie profil jednego użytkownika - oto jakie itemy on oferuje:

- S>Pair RBS+15+16+16+s+L+3S+bonus

- S>Para Exc AA Swordów +15+16+6opts GLOBAL MU

- Gaion Set+15+16+10st+Luck Global Helheim

- Vicious Set +15+16+5/10+Luck+wypelka Helheim

- Anubis Set+15+16+5/10+L + SUPER WYPELKA Helheim

- Cape of Emperor+13+16Dmg+5%ignore Helheim

Czy zdobycie takich itemków legalnie jest możliwe?

Zapraszam do dyskusji.

 

Ps. Co to znaczy wypełka?

Opublikowano

Wiesz to wszystko zależy od tego jakie są centy tych przedmiotów na allegro. Bo jeśli miał bym dać za Anubis Seta 500zł to wolał bym grać dniami i nocami i jakoś się samemu jednak tego dorobić.

Zostaw +

fgfgcx.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No wiesz ja ci powiem tak:

Jeżeli kupisz jakieś rzeczy z allegro lub gdzie indziej nie będziesz dumny ,że sam to konto zrobiłeś bo nie zrobiłeś w takim razie.

 

Dorób się sam mówie ci ; )

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Moim zdaniem :

 

Satysfakcja z gry jest wtedy, kiedy sam się "wykoksujesz" a nie kupisz sobie gotowca ^_^

 

Ale jeżeli Ci to nie przeszkadza, a masz tyle pieniędzy, że nie masz co z nimi robić to kupuj ^ ^

 

 

 

 

Myślę, że padła wystarczająca ilość opinii ...

 

Zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...