Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Ocenicie Moje Pierwsze Grafiti?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie koniecznie, myślisz że grafficiarze wrzuty na murach robią z głowy? Oni narpiew robią projekt na kartce dopiero idą coś bombić.

 

Macie moje na murach:

222128_100576000034350_100002458501158_3026_8254764_n.jpg

224746_100819956676621_100002458501158_5091_418397_n.jpg

225242_100819243343359_100002458501158_5085_1134415_n.jpg

 

Potem może dodam coś na kartce. Komu się podoba niech kliknie lubie to :)

Opublikowano

No no graffiti takie sobie.

Ale widze ze autor powinien dostac bana za multi kontowosc. Popatrzcie ze prawie w kazdym poscie ma lajka od JestemProKoks. JestemProLuj i JestemProZiom. Niech Administracja cos z tym zrobi :D

@UP

Ladnie to tak niszczyc czyjes mienie? :D

Masz lajka. Mi sie podobaja.

@DOWN

Haha i wszystko jasne :D

Opublikowano

CHUJOWE A , GÓRNIKA KTÓRY TO ODKOPAŁ NA HALEMBE ZAPRASZAM KURWA...

 

Po co piszesz cos takiego ? Czemu to ma sluzyc?

 

@up a propo spamu :D masz 100% racji

Mój Temat

http://www.mpcforum.pl/topic/233868-artificialaiming-radar-v-27-wersja-17/

 

 

Pomogłem daj + to nie boli

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...