Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] GTA IV, jak zwiększyć ilość fps + przydatne programy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

wiem ze nie powinienem tutaj tego pisac ale juz nie mam pojecia co zrobic z gta 4 zeby dzialalo w miare

mam:

amd Phenom II X4 965 Processor 3,40GHz

4 GB RAM

ATI Radeon HD 4250

 

chcialbym tylko pograc tak zeby chodzilo to wszystk ow miare plynnie

moga byc nawet najnizsze ustawienia byle by sie nie przycinalo

moze mi ktos powiedziec czy to wogole jest mozliwe

a jesli tak to jakie patche musialbym wgrac

 

aha jeszcze jedno mam oryginalna gre ze stanow ale zgubilem klucz

moge porobic zdjecia pudelka plytki itd ale klucza nie mam ;/

zawsze sciagalem jakiegos cracka chyab od razora czy jesli ogarne jakos klucz do tej gry to bedzie lepiej dzialac?

 

i pamietam ze kiedy gdy zainstalowalem patcha 1.0.4 chyba i po nim 1.0.7 to gra jeszcze bardziej sie przycinala

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi niestety ten fps patch nie pomógł właściwie to nic mi nie pomogło.... Albo ja mam zwalonego kompa albo coś wszystko wgrywalem itp i dodalo mi to wszysko 1 fps -.-

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja mam słaby komp ale po ustawieniu na najgorsze ustawienia (chciasz coś tam jest na średnie ustawione) po 10 minutach grania gra działa płynnie. To kwestja ustawień.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...