Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[szukam]Skrypt kamera na zmiane bonow


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka gram na privie (nie powiem dokladnie na jakim :P) grajac kiedys na kamer modzie na jakims privie byl tak taki skrypt ze ustawiasz sobie na 1 miejscu w eq item i gdzies tam zmieniacze bonow klikajac jak dobrze pamietam F8 zmieniały ci sie bony mogl by mi ktos powiedziec czy jak pobral bym kamermoda na privy przekopiował ten skrypt do clienta (server stoi na plikach 2010) to bym mogl zmieniac bony tak jak na kamerze ? i jak ten skrypt znalezc :P zapodal bym miliard plusow albo minusow jak kto woli ;d i 5-teczkę w profilu :P

sygnatura.png

pomogłem zapodaj minuska !

Opublikowano

Jeżeli masz spolszczenie tego serwera na którym grasz... TO zrób to tak wklej spol do metka 2010 i potem wypakuj moda sf2011 do tego metka po czym odpal spolszczenie i wybierz byle jaki serwer(niema różnicy jaki) potem wpisz pasy takie jakie masz na tym serwerze tym co grasz .. i się zaloguj ...

Opublikowano

Jeżeli masz spolszczenie tego serwera na którym grasz... TO zrób to tak wklej spol do metka 2010 i potem wypakuj moda sf2011 do tego metka po czym odpal spolszczenie i wybierz byle jaki serwer(niema różnicy jaki) potem wpisz pasy takie jakie masz na tym serwerze tym co grasz .. i się zaloguj ...

 

Jak odpali spolszczenie to przecież zaloguje, go na jeden serw. Jaki serw dedykowany ma teraz spol?. :unsure:

rivi.png

 

by HardMyStyle

.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...