Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Minecraft Vista


alegron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema all

mam problem.

Mam windows Vista

i nie dziala

mi minecraft.Ani zadne serwery. takze nie dziala jak ja robie serwa :D

a wiem jak sie robi serwa bo juz robilem na laptopie ale niestety mi sie laptop zepsul :P

Gdy wchodze w Minecrafta (wczesniej mialem wersie 1.5_01)

i pokazywal mi sie potem czarny ekran

a tera mam versie 1.7.3 i teraz mi wychodzi z gry...(automatycznie)

ja tak mysle ze to wina javy ale sciagalem,instalowalem rozne

jawy i nic...

i prosze o jak najszybszą pomoc

Pozdro

 

Oczywiscie gralem norm. dopiero potem czarny ekran ; P

Opublikowano

hmm sprobuj odinstalowac i na nowo zainstalowac mc

moze to byc tez wina jakiegos moda wtedy mosisz wgrac mod loader na dana wersje ;]

Ja rowniez mam viste i nic sie nie dzieje gram normalnie sproboj a jezeli to nie zadziala to nie wiem...

sygnanewearth.png

Opublikowano

Zainstaluj Javę 7 (JRE i JDK):

jdk7.java.net/download.html

ta zrobilem tak i tera mi wyskakuje :Program Java Platform SE Binary przestal dzialac.

czyli dalej nie dizlala ;[

Opublikowano

Spróbuj wejść w właściwości minecraft i tam w zakładce zgodność zaznacz "Uruchom ten program w trybie zgodności z: Windows XP"

Opublikowano

Spróbuj wejść w właściwości minecraft i tam w zakładce zgodność zaznacz "Uruchom ten program w trybie zgodności z: Windows XP"

Nie dziala...

Ps:Kolega cos mowil zebym zaktualizowal sterowniki czy to prawda?

Opublikowano

Zrób upgrade sterowników karty graficznej. Powinno pomóc ;)

FUCK

tera to mam jakis dziwny ekran i czytac sie nie da i jak wchodze w minecrafta

to wyskakuje blad z kartą graficzną:

 

Bad video card drivers!

-----------------------

 

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 21.07.11 18:37

 

Minecraft: Minecraft Beta 1.7.3

OS: Windows Vista (x86) version 6.0

Java: 1.7.0-ea, Oracle Corporation

VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Oracle Corporation

LWJGL: 2.4.2

[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

 

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)

at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)

at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:294)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:716)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT 199335d3 ----------

C o teraz?>

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...