Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Aktualizacja [ z 14.07 na 15.07 ]


smokeweed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jaka to różnica co w nim będzie, swędzi was coś że musicie natychmiast o tym wiedzieć...

i tak nikt na razie nic na ten temat nie wie to są tylko przypuszczenia, a jedyne co jest możliwe to ten is co już jest w plikach naszego wr'a

Opublikowano

Oby się postarali z tym nowy IS, może dodadzą nowe bronie. :D :D

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Pasjonat
Opublikowano

Wiadomo może o której będzie ten up date?

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

Opublikowano

Dokładnie nie wiadomo, ale w America około południa czyli u nas około północy.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Ja będę czekał do 3, a jak będzie trzeba to do 5, aż wprowadzą tego update. I jak wprowadza to zrobię screena i wstawię od razu na MPC.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Hahaha. Wiedziałem że tak będzie. Patch przełożony na jutro hahaha

 

Idioto. Będzie dzisiaj w nocy. Weź idź i nie wracaj. Zobacz co napisałem w pierwszym poście Ciulku.

Opublikowano

I gdzie ten update?

 

Na razie update nie ma, ale już coś robią - cały czas Abnormal wyskakuje. Zobaczymy kiedy skończą ...

32354141673387527780.png

Opublikowano

No, bo blokują graczy warrocka, żeby wrzucić na servery update i wszystko zrobić, zaprogramować, żeby działało. Za ok. 1 h powinno być. Już się nie mogę doczekać.

 

@edit zaczeli już, bo nie można włączyć warrocka i jest takie okno.

 

screen : screen1kr.jpg

 

 

@2edit jest już 3:30, warrock już działa i wiecie co się zmieniło. !!!Uwaga!!! NIC NIC NIC NIC NIC NIC NIC NIC NIC. Naprawdę wielkie zmiany przez ok .2 h warrock nie działał i nic więcej. :( :( :( :(

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...