Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę się zalogować.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze. Przed chwilą Kbot mi padł naprawił się i widac mapkę ale nie widać tp ani tej 'bazy' nic. Ja też przez przeglądarkę nie mogę się zalogować. Jak załaduje mi się gwiezdny system klikam start i mam czarny ekran i coś tam, że straciło połączenie z serwerem i jak klikam połącz ponownie nic nadal to samo. O co chodzi? Położenie moje to 3-1

Opublikowano

Dostales bana :)

 

FacePalm ..... jakby dostał bana to przy wyborze servera nawet na Home konta by się nie dostał .... ja również mam taki problem dochodzi do loading maps...Done i nic .... pustka :(

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

@Up. Dzięki kamien spadł mi z serca :s. Czyli jesteśmy we 2 jeszcze ktoś tak ma? Ty @2x up masz tak czy nie? Jeżeli on nie ma możliwe, że ja mam bana bo ja mma dopiero 10 dni od rejestracji ;X

Opublikowano

Haha. Miałem tak nie raz. Po prostu poczekaj , zresetuj kompa. Wydaje mi się , że to albo od neta , albo od BP ;) Ja zawsze czekałem z 30-40 min i działało tongue.gif

Opublikowano (edytowane)

Zresetowałem kompa - nic nie dało :| Zaraz minie 30 min jak mam ten problem.

@edit

Działa, działa ależ ulga xD

Pasikrówka- Chłopie nie strasz.

Edytowane przez adisek1201
Opublikowano

Sorry tak dla jaj walnalem ze masz bana. Musialem odreagowac przez to ze ja dostalem wczoraj xD

Ale to wszystko przez BioBota, kupuje KBota i jedziemy!

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

Heh. Kupuj jak najszybciej ja dzięki tym boxom nowym dorobiłem się w tydzień vegi 4 irki 15 lf3 i 5k dod energii dzisiaj lecimy wrotka robić :D

Opublikowano

48 godzin wystarczy zeby uzbierac nawet 500k na konfach na speeda =)

Zreszta jeszcze beda i to nie raz wiec kbota kupuje juz jutro :D:D

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

48 godzin wystarczy zeby uzbierac nawet 500k na konfach na speeda =)

Zreszta jeszcze beda i to nie raz wiec kbota kupuje juz jutro :D:D

A kupujesz kbota no GG czy kbota GG?

beznazwy5os.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...