Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie odnośnie Tabliczki (Kolorowy Napis)


dofrian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam serwer z pluginami m.i.n WorldEdit, i WorldGuard. Chcialbym postawic tabliczke z pozdrowieniami ale kolorowym napisem. Zeby np.

Pozdrawiamy

nickadmina na kolorowo np. na czerwono. Słyszałem, ze jakas komende sie wpisuje. Czy moglbym sie spytac was jak zrobic kolorowy napis na tabllczce. Z góry dziękuję.

Opublikowano

Trzeba mieć specjalny plugin o nazwie "Colored Signs".

By mieć kolor trzeba przed słowem wstawić kod np. &2 trololo. Kody:

&0

&1

&2

&3

&4

&5

&6

&7

&8

&9

&a

&b

&c

&d

&e

&f

 

ps. Jak chcesz dam Ci link do tego pluginu :)

Opublikowano

Znam jeden sposób.

 

Jak masz już tą tabliczkę położoną w grze:

 

1.Ściągnij http://www.mediafire.com/?uzrggr2vgqmb9v4 (mcedit)

2.Pobierasz i otwierasz program.

3. Wciskasz "Open a level...." a następnie wchodzisz do foldera ze światem(ten multi) i klikasz w "level.dat" powinien wczytać ci się świat.

4.Następnie znajdź tą tabliczkę i kliknij 2 przyciskiem myszki następnie kliknij w "Edit Sign"

5.Wybierasz kolor jaki chcesz za pomocą "Color code..." po wszystkim powinno wyglądac to np tak "$1 jakiś tekst"($-> ten znaczek jest inny)

6.Zapisz wszystko wciskając "CTRL + S"

 

 

Jeśli pomogłem daj + :)

 

A jeśli coś nie jasne pisz.

Zbieram +

 

 

 

mca.png

Opublikowano

Tyle, że sposób Preziaa jest o wiele lepszy, bo mogę z poziomu minecrafta :) Ale dzięki za Pomoc. Na pewno innym się przyda. Mi na razie nie :)

Sposób Prezia mi się przyda :)

Wszystkim dziękuję za fatygę, ale udaną :) Bo pomogliscie mi :

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...