Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wycena] 91-93 body skille P s2 feniks


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

1309911203-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309911231-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309911265-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309911286-U105386.png

 

 

1309911317-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309911346-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Prosze o nie zamykanie tematu, postac jest dosc cenna i chcialbym wysluchac wiecej porad

 

 

1284282093-U138092.png

 

1309911376-U105386.png

Edytowane przez Yoki
Opublikowano

Chłopie uff.. kasy możesz zarobić nieźle, co prawda eq to takie pro aż nie jest na tym lvlu:) Ale skille i wgl dobrze rozwinięte bo na maxa, jak sprzedajesz konto z tymi postaciami + te wszystkie itemki to możesz wołać 700-800zł.

Z pereł dużo kasy będzie więc jakbyś samą kase sprzedał to masz ze 100 zł :)

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano (edytowane)

1309911203-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309911231-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309911265-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309911286-U105386.png

 

 

1309911317-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309911346-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Prosze o nie zamykanie tematu, postac jest dosc cenna i chcialbym wysluchac wiecej porad

 

 

1284282093-U138092.png

 

1309911376-U105386.png

 

 

 

 

@@@ przepraszam za duble posta

Edytowane przez Yoki
Opublikowano

Tak 3-4 miesiace temu sprzedawalem mentala 86 3xp g2 i m9 z eq naprawde pro wycanialem na 2k zl ... wystawilem na allegro raz jakis baran kupil za kt 2000 zl i nie zaplacil wiec wystawilem wszystko osobno i wyszlo o jakies 500zl drozej ;) wiec wystaw wszystko osobno ;)

DAJ MINUSA NIE BĄDŹ ŻYŁA

Opublikowano

Tak 3-4 miesiace temu sprzedawalem mentala 86 3xp g2 i m9 z eq naprawde pro wycanialem na 2k zl ... wystawilem na allegro raz jakis baran kupil za kt 2000 zl i nie zaplacil wiec wystawilem wszystko osobno i wyszlo o jakies 500zl drozej ;) wiec wystaw wszystko osobno ;)

 

 

 

wlasnie o to chodzi ze itemki juz posprzedawalem :D tez mialem pro ale powystawialem osobno i 1,3k juz mam, no ale jeszcze ta postac zostala i te smieci ;p

Opublikowano

Sory pisze z tel nie wiem jak edytowac ;) tylko dodam ze postac czysta poszla za 380 ... tryton +7 z ludkami za 400 buff 75lvl slabe skile za 150 mieczyk zaly za 220 itd.;) pamietaj ze ludzie chetniej kupuja za mniejsza kwote bo jak wystawsz wszystk o to zobacza oo 1000+ to nie chce a zobaczy czysta postac za 400+ hmmm kupie se i troche yang i wio na metki ;) pozdro

DAJ MINUSA NIE BĄDŹ ŻYŁA

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...