Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss]PanHouse Vs Mastick


PanHouse

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek Diss

 

 

 

Wyzywający: PanHouse

Wyzwany: Mastick

Zakończenie: Czas do 25 lipca.

Tematyka: Diss

Kategoria: Diss

Notka: Nie moge pojąc, jakim cudem wygrałeś z LoxTix'em tym ciotowatym tekstem. Dla tego musze się z Tobą zmierzyć.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

ojć. Nie zobaczyłem tego tematu. Zajebiście, że mnie poinformowałeś.

 

Proszę o przedłużenie terminu o 3-4 dni. Bo dopiero dzis zobaczylem temat.

ex

Opublikowano

Zmieniam czas końca do 25 lipca.

Może sie pofatygujesz i coś napiszesz ?

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Krzyczysz, że moje teksty są słabe,

Ja mam ochotę, teraz, zakończyć twą zabawę,

Wiesz, moimi wersami ziomuś,

lirycznie zabijam połowę forum

po pierwsze nawet nie wiem kim jesteś

zapewne całe twe życie to bezsens

chcesz wiedzieć, dlaczego wygralem?

to dzięki textowi, którego sam napisałem.

chociaż stoi za mną pół forum,

to wiedz że głosowali na mnie z własnego wyboru

dla ciebie tego nie zrobią, nawet gdy zapłacisz

ostatnie nadzieje na wygraną już tracisz

To jest już twój koniec

Wstydzi się Ciebie własny ojciec

Rodzina Cię unika

Najlepszy przyjaciel w potrzebie Ci znika

Jak śmiertelny wirus

Do krwioobiegu ci wnikam

morderczymi słowami powoli cię zabijam

Czy warto było mnie wyzywać ?

ex

Opublikowano

Stary nie zal Ci bylo pisac tego dissu ? Ja Cie dzisiaj dodaje do mego jadlospisu.

a wiec..

Ja nie krzycze, ja spokojnie mowie, rapem sie w twarz pluje, a nie szanuje,

po prostu w bani sie nie miesci, jak ty wygrales takim tekstem o gownianej tresci,

moi koledzy, to gangsterzy z ulicy, twoi to pewnie zasrani tibijczycy,

wiec nie mow mi, ze opuszczaja mnie w potrzebie, bo ja Cie stary tym tekstem pogrzebie,

bedziesz przede mna na twarz padac, i skurczy dupy dostawac,

ja jestem jak zlosliwy rak, mozesz raz mnie wyciac ale i tak znow wroce,

wiec nie mysl sobie, ze Ci odpuszcze, co najwyzej na twarz sie spuszcze

co do moich rodzicow to jest moja sprawa, wiec nie wsciubaj nosa bo Ci go kurwa upierdole

jestes dla mnie jak kurczak w rosole,

na koniec Ci powiem, ze smiertelnym wirusem to ty chyba jestes tylko dla komputera,

bo na pewno nie dla Housa rapera...

Tym dissem rozpoczynam nowa ere, gdzie ja kurwa stoje na czele !

 

Pozdrawiam i zapraszam do glosowania.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Stawiam na Mastick jakoś bardziej mnie ujął swoim tekstem.

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Opublikowano

Nie widzę tutaj potrzeby konkretnej oceny .

Jednak z obu tekstów bardziej przypadły mi wersy Masticka .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Mastick. PanHouse poćwicz troszkę skill, bo narazie robisz z siebie debila (bez urazy)

 

 

propsy !

ouve5v.png
Opublikowano

Oba diss'y fajne ale Mastick'a lepszy.

Zresztą czego się nie robi z miłości <3

 

Głos na Mastick

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Oba diss'y fajne ale Mastick'a lepszy.

Zresztą czego się nie robi z miłości <3

 

Głos na Mastick

 

 

czego się nie robi z miłości... to widac jak się tu odbywa głosowanie na forum :)

ouve5v.png
Opublikowano

RiaQaS, byles kiedys poczatkujacy ? Ja w ten sposob zbieram doswiadczenie.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

ta ale on glosuje na niego z ym... milosci?... bezsens

 

 

Kolega , kolegi kumpla znajomego :D

Dział pojedynki traci sens ;/

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Mi naprawde na tych glosach nie zalezy. Dla mnie mozecie sobie robic nowe konta, jesli przez to czujecie sie lepiej. Dla mnie to rozrywka.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Kurwa te forum schodzi na psy <_<

Zero humoru nie macie.

 

Chuj że lubie Masticka to nie ma nic do oceny diss'u.

Oceniłem ten który mi sie bardziej podobał.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

nie trzesiemy dupy, bo prawda jest taka ze na niektórych ludzie głosują tylko dlatego, że to koledzy.

 

 

@dash masz racje przez takie wypowiedzi jak Twoje forum schodzi na psy.

ouve5v.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...