Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zwój Błogosławieństwa


pickorrz211134

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to wkońcu jest z dropem tego zwoju . Wiem jedno że dropi ze złotych szkat... Ale czy dropi z mobów ? Jedni mówią że na 50+ leci w DT, drudzy ze na BO , a jeszcze inni że to losowe . Mam 51 lvl siedze z rękawicą złodzieja już troche w Dt i narazie nie drop żaden. Często w sklepach widze cały załadowany w bodziach...

 

Więc jak to wkoncu jest? Chodzi o NEWLONGJU

Opublikowano

na privach nie dropi z mobków:)

przynajmniej ja tak słyszałem :>

tylko z szkatułek dropią na servach typu NEWLONGJU 09longju

POMOGŁEM ???? DAJ 5 :)

serwer Longjuyt2:

wojownik: body

aura: P

berek: g8

wir: P

3stronne: g1

szarża: ileś ^^

dowodzenie: m4

górnictwo: g2

Opublikowano
na privach nie dropi z mobków:)

przynajmniej ja tak słyszałem :>

tylko z szkatułek dropią na servach typu NEWLONGJU 09longju

 

nieprawda pelno osob ma w sklepach w clubmt2 gdzie aktualnie gram

[v] 50 postow

[v] 100 postow

[v] 150 postow

[v] 200 postow

[v] 250 postow

[v] 300 postow

[v] 350 postow

[v] 400 postow

[x] 450 postow (jeszcze dzis :P)

[x] 500 postow (juutro)

 

Koń o konia sie wywalil,

kowal pięć itemków spalił.

Wkońcu kończysz tyle grać,

myjesz kły i idziesz spać :)

 

Super Text ^^

Opublikowano

Te "bzdury" to mi powiedział GM na pomocy.

Zwój dropnie ze wszystkigo po 50 lvlu i po randze rycerski

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Opublikowano

Wow pewnie byś go ukradł z pazerności ;> mi przynajmniej bodzie w dt dropia najlepiej od 55 ...

Pomogłem??? Daj *5 ...

 

 

Gram w metina xD

 

Monastyr 77lv nick Pampix

Grymuar lv 60 nick Pampix

Longjuyt2 lv 83 PampiX

 

 

Staram się grać ostro i być TOP

 

 

1

 

Jeżeli uważasz że Owned! i Bambos to Cwaniaki przez duże C xddd to skopiuj to do swojej sygny
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...