Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe światło poslkiej sceny amatour ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie tutaj evo od niedawna śledze polskie low/low+/med- clany grające na etpro nie mogę grać nie mam slaca ale śledzić moge a więc dziś dowiedziałem się że powstał nowy team odrazu zaczeli z serwerem i teamspeakiem z taktyka oraz wyznaczonymi profesjami ,,abstyneci'' tak polacy tak sie nazwali 1 mixa zagrali 3v3 z teamie Man oF ARMS (low+) mapa supply 1 atak nie dali rady obrone z 100% pewnościa dali 2 mapa adlernest atak i obrona bez szwanku pozwolili mi oglądać ich mecz a więc ogladałem i zdziwiło mnie 1 mecz razem nigdy indziej ze sobą nie grali potem trafili na klan boyaa mapa supply atak nie udałsie obrona też mapa goldrush atak bezproblemy obrona tutaj była ostra walka skończmy opowieści wklejam tutaj wywiad z TS'A

 

 

Ja;Słuchajcie chłopaki skąd pomysł na taki team z możliwościami nie pracujecie jak to jest?

Sh4rk;,,Tak nie zarabiamy ale serwery i ts3 są sponsorowane przez nas pieniądze z kieszonkowego ja płacę serwer a mawux teamspeaka,wszystko jest podzielone"

MawuX;,,Pomysł wyszedł stąd że ja szukałem klanu a shark miał dość klanu man of arms porozmawialiśmy i udało się wszystko idzie gładko,pieniądze to kieszonkowe"

Patson;,,napisałem na etwebie że jestem clees godzine pózniej na NS'ie napisał do mnie shark,napisałem do niego na gg chwile pogadaliśmy i zagraliśmy mixa z mao,chłopaki płacą i nie chcą niczyjej łaski"

kissje sie nie wypowiedział bo nie chciał

 

Ja;A czy są jakieś sprzeczki wiem długo się nie znacie ale jak czujecie się na tsie rozmawiając ze sobą czy zgadzacie się ze sobą?

Sh4rk;,,Jako że jestem najmłodszy jest mi najtrudniej ale chłopaków to nie obchodzi jak swój tak swój bezstresowo gra na chilloucie"

Mawux;,,Jeżeli chodzi o mnie i sharka dogadujemy się jak nikt nigdy na wszystko mamy kompromis gra na spokojnie i bezstresu"

Patson:,,Rzadko o team w którym gra jest na spokojnie bez whinu z żartami ale jedna znalazłem"

 

Ja:Ile zamierzacie trwać i co zamierzacie osiągnąć?

Sh4rk;,,Myślę że utrzymać się w ESL na top 10 i wywalczyć coś na CB oraz w summercup'ach jak najdłużej trwać jak afera o smoleńsku"

Mawux;,,ESL,CB znaleść jakiś trwały gaming i może oc,sc?"

Patson;,,Jak najwięcej miłych chwil i może coś w CB,w cb jest owiele trudniej będziemy musieli się nameczyć przyjmując wyzwania od bardzo dobrych graczy"

 

Ja: I przed-ostatnie pytanie ilu ludzi potrzebujecie i jakie są wymagania od rekruta?

Sh4rk;,,Przede wszystkim system stabilizacji czyli kiedy na ostro i pasywnie to pasywnie kiedy spokojnie to spokojnie a i poczucie humoru!"

Mawux;,,Humoru i spokoju ducha braina i skilla!:D"

Patson;,,Ten ktoś musi grać dobrze ale i się nie stresować"

 

Ja;Kiedy zamierzacie zacząć grać w wymienionych wyżej ligach?

Sh4rk;,,Zaczniemy kiedy zdobędziemy 5 gracza ale jesteśmy zarejestrowani w ESL"

Mawux;,,Kiedy znajdziemy 5 gracza odrazu zaczynamy walczyć a kiedy wygrywać za jakiś czas"

patson i kissje się nie wypowiedzieli

 

Literówki poprawione Pozdrowienia z abstainers!

29579184.gif

 

1337 clan enjoy PFK squad enjoy Real World enjoy Austria team in Enemy Territory En jOy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...