Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Chodzi mi o zarobienie większej ilości yang ponieważ przy moim szczęściu śr na dzień zarabiam na 35 tylko na ku <_<

Ktoś musi brać hajs na te np. Riby, Fms, stalki etc. ze shopów więc czekam na odpowiedzi ;)

@edit

Przecież mówię że z tego kokosów nie ma, po prostu nie mam szczęścia do m2, 74 metiny i same gówno które wyrzucałem jedyne co zarobiłem to 300k bo z mobów dropiło

Edytowane przez Rozjabiaka

Walą mnie wasze +,- oraz 5 pozdro

Opublikowano

To zrób jakiegoś bufka i na pustynie na metki 40,45,50 z rekawicą. Na bufie wbij pomoc,błogo na m1 i czytaj je dalej, na głównej postaci załatw sobie boja(jeśli nie masz), coś do pż żebyś miał z 10k, jakąś dobrą broń na 30lvl i takie metiny wyłożysz na loozie. A z nich bdziesz miał kd +3,4 sporo ku i innego lotu typu ogonki weza z + i bez,szpony skorpiona. A jeśli masz jakieś ro eq i buffka idź na sohan na środek i klep metiny 55lvl.

asd

Opublikowano

Zarobie na jakieś śr eq. Ile defa potrzeba żeby utrzymać się przy respie Zawiadaków. Jakoś tak bo bodym inaczej to było i jakoś wolniej padałem a mentalem gram pierwszy raz.

Ps mam 388 Defa narazie Fms +6 25śr ale będe zmieniał na riba +9 conajmniej 20 śr z pż będzie problem ale jakoś dam rade.

więc może ktoś podać śr eq na te metiny

Walą mnie wasze +,- oraz 5 pozdro

Opublikowano

Zostan na metkach 25-35 a takze chodz na metki w dolinie.Powinno dobrze dropic ( w razie slabego dropu kup pakiet is ,ktory jest bardzo tani i idz expic na BO duzo zabkow poleci a 1 - 500k :) ) W ostatecznosci zostaje fb :D

s5 - 65 / 70 / 82 lv OFF

 

 

 

 

ferwgre.png

 

 

Balmora !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...