Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed chwilą przeczytałem newsa od Notch'a na temat 1.8, już go wam daje.

 

Przetłumaczona wersja:

Notch niedawno ujawnił więcej informacji na temat 1.8 Aktualizacja Adventure. Następujące rzeczy zostały potwierdzone do aktualizacji w wersji:

- Wioski NPC

- Losowo generowane podziemia

- Nowe biomu kod (?)

- W pełni funkcjonujący tryb Creative (Creative typu dostęp do modów serwera / admina)

- Trafienie krytyczne

- Sprint

- Więcej opcji rolnictwa

- Suwak jasności

Wspomniał także, że wsparcie mod był zdecydowanie trwają prace, jednak informacje na temat aktualizacji jako całość byłby utrzymywany pod szczelną pokrywę, aby uniknąć ujawniania zbyt wielu niespodzianek.

Będziemy kontynuować aktualizację społeczności informacje stają się dostępne.

 

Oryginalna wersja:

Notch recently revealed more information regarding the 1.8 Adventure Update. The following things have been confirmed for the update's release:

NPC Villages

Randomly generated dungeons

New biome code

Fully functioning Creative mode (with Creative-type access to server mods/admins)

Critical hits

Sprinting

More farming options

Brightness slider

He also mentioned that mod support was definitely being worked on, but that information on the update as a whole would be kept under a tight lid, to avoid revealing too many surprises.

We will continue to update the community as information becomes available.

Opublikowano

Bez żartów. Wioski? Czyli minecraft się zmienia w RPG, a było lepiej.

Szkoda, adventure craft to też jakieś dziwne.

Sprint? ..

Jedyny plus to tryb Creative.

 

 

Ps. Jest jeden temat do rozmowy o wersji 1.8.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...