Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam mam zamiar kupic sobie jakas postac za rp. Zastanawiam sie nad anivia or renekton

Jaka wedlug was najlepsza postac za 975 rp jest która wali dobrze

Edytowane przez magram12

Świdwin stacja kolejowa


 


KOSOVO NIE JEST SERBSKIE.

Weteran
Opublikowano

Anivia, Karthus, Malzahar.

Wszyscy wymienieni bohaterowie mają jeden z najlepszych dmg w grze.

Z nich najbardziej polecam ci Anivie, bohater jest bardzo łatwy, jedynie musisz ogarnąć combo, ma również świetne ulti oraz passywkę, dzięki której po śmierci możesz się odrodzić.

 

PS. Następnym razem, jeżeli będziesz chciał zadać podobne pytanie, lepiej napisz je tu http://www.mpcforum.pl/topic/365963-jakiego-championa-kupic/

Opublikowano

Anivia a renekton to sa 2 inne postacie, pierwsza to ap carry a druga to offtank,inicjator. Ale bardziej chyba anivia tylko trzeba się nauczyć walić z q.

Opublikowano

Anivie według mnie łatwiej ogarnąć. Bo jak renektonem na początku na feedujesz to już będzie lose. Tak więc graj anivią :)

Opublikowano

Każda postać ma swoje plusy i minusy.

Tak samo jak każda postać jest przydatna na swój sposób.

W LoLu nie ma postaci, która zadaje 'NAJWIĘKSZE/NAJLEPSZE DMG' czy something like that, jest kilka czynników na to wpływających m. in.

- Nafeedowanie, przez graczy + creepy

- Runy

- Masteries

i takie jak skill, ogarnięcie bla bla bla..

 

Btw. Szkoda trochę marnować 975 RP na jakąś postać, ponieważ z autopsji mogę Ci powiedzieć, że po paru partiach postać się nudzi.. fakt, faktem wraca się do niej ale granie tym samym non-stop jest strasznie monotonne.. ; -)

Polecam Ci uzbierać punkty IP, a RP zostawić sobie na Skina <3 (takie małe urozmaicenie gry).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...