Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WIedźmin 2 czy Minecraft?


4ev

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kup Wiedźmina a Minecrafta ściągnij. ;>

Wiedźmina kiedyś w końcu przejdziesz, a minecraft ma nie ograniczone możliwości.

Pasjonat
Opublikowano

Polecam wyjscie na dwor a bak kolegow nie ma to mc

 

No sorry ale ja podczas deszczu nie mam zamiaru latać po podwórku.

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

Opublikowano

UP masz racje Wiedzmin byłby lepszy może zaraz minecraft bd top1 grą kurwa ?

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Opublikowano

tych gier się nie porównuje to tak jak by się zapytać Battlefield czy Fifa 12 ...

Inny gatunek co wolisz.

ale moje pytanie po co kupujesz W2 przecież nie ma multi a singiel w wersji nie oryginalniej jest taki sam jak w oryginalnej

Opublikowano

wiedźmin pro gra -zobacz jakies wideo jak bys chcial widziec ale fajna gralem

minecraft... eee nie obrażam nikogo ale ja bym to nazwał lepsza wersja tetrisa;]

;]

Opublikowano

To wszystko zależy od cb , ale osobiście proponuje ci minecrfta dużo godzin grania i gra rozbudowuje kreatywność ;p

Opublikowano

ja bym se wiedzimina sciagnal a minecrafta kupil :P

Opublikowano

Kup Wiedźmina . : > Wciągająca Gra no ale ten - , że jest krótka . Poza tym Wiedźmin jest po Polsku i nie musisz się męczyć tak jak ja praktycznie ze wszystkimi grami, które są w obcych językach, że muszę wchodzić na translate albo szukać po całym domu słownika ;/ a Minecrafta możesz mieć z netaa . Nie szkoda kasy ? . xD

sygnaxd.jpg

 

 

" I don't know what is that makes me love you so

I only know I never wanna let you go

Cause you started something, can't you see?

That ever since we met you've ahd a hold on me

It happens to be true

I only want to be with you " <3

 

 

347gryg.png

Opublikowano

wiedźmin nie przypadł mi do gustu dlatego minecraft gra w niego to zabawa :D szczególnie jak dochodzisz do czegoś sam

nowe acc strielock275!!!

Pasjonat
Opublikowano

Kup Wiedźmina . : > Wciągająca Gra no ale ten - , że jest krótka . Poza tym Wiedźmin jest po Polsku i nie musisz się męczyć tak jak ja praktycznie ze wszystkimi grami, które są w obcych językach, że muszę wchodzić na translate albo szukać po całym domu słownika ;/ a Minecrafta możesz mieć z netaa . Nie szkoda kasy ? . xD

 

 

No wiesz akurat to że gra po ang to nie problem bo tak się składa że lubię ten język.

 

@TOPIC

 

Powiedzmy że kupie Wieśka to czy http://allegro.pl/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-cd-key-24-7-automat-i1703143357.html nie mam się czego obawiać jeśli kupie z tej aukcji?? bo gdyby była ona zaufana to wtedy i MC i Wieśka bym kupił :P

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

  • 1 miesiąc temu...
Gość Wypizgaż24
Opublikowano

nie rozumiem w czym tu wybierać, wiedźmin to dobra polska gra, a minecraft został wyprodukowany przez jakiegoś żyda który trzepie kasę na polskich dzieciach które zabiją każdego kto stanie na ich drodze do kupienia premki, która nic nie daje poza zmienieniem wyglądu postaci i zniknięciem jebanego napisu

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano
Wiedzmin kilku godzinna gierka

LOL.

Kilkunasto.

Napewno pograsz w to kilka miechów.

Wole geralta ( wedłóg mnie )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...