Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

#1 Tworzymy moda!


kotlet-schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ściągnąłem czyste mcp, wrzuciłem pliki które trzeba i chciałem zdekompilować to też tak miałem : P

 

@kaceper8O22

Nie kompromituj się... Nie wiesz jak zrobić plik tekstowy? o.O

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Phaser Tak jak już pisałem jestem zielony w oprogramowaniu szczególnie java. Chodzi Ci o dokument tekstowy ? (Wątpie) Dobrze by było gdybyś mi wszystko po kolei napisał.

 

.. Plik, a dokument tekstowy to chyba jest różnica.. gdybyś odrazu napisał, że chodzi o dokument to ie byłoby problemu.

Opublikowano

@kacper8O22

Plik:

http://www.speedyshare.com/files/29317642/BlockKlocek.java

Skan: Plik powyżej 20MB. :D Żart:

Strona mi nie działa. Serio.. Dam jak będzie działać, ale czy trzeba? Oo

Zedytuj plik.

mpc.png

Opublikowano

Eee... No chyba nie jesteś zielony w programowaniu, ale ogólnie w obsługiwaniu Windowsa ;)

Plik tekstowy a dokument tekstowy różnica? Jaka? :O

 

Może na razie odpuść sobie modowanie? ^^

I tak nic nie zrobisz. (No, może ci się uda zrobić klocek z example'a :P ale coś własnego na pewno nie ;d)

Opublikowano

To napisze ktoś jak zrobić z tego dokumentu tekstowego rozszerzenie java ? Gdy pisze np "BlockKlocek.java" To nie ma rozszerzenie java.. więc jeżeli ktoś napisał by mi jak zrobić z tego dokumentu txt java to byłbym wdźięczny i dam 5* i +/-.

Opublikowano

Windows XP:

1. Otwórz bylejaki folder

2. Narzędzie --> Opcje folderów --> Widok

3. Ukryj rozszerzenia znanych typów plików (odznaczone)

4. Stwórz nowy plik o nazwie BlockKlocek.java

5. The End

mpc.png

Opublikowano

Dzięki, zrobiłem klocka (bez skojarzeń) według twojego tutoriala, potem przerobiłem terrain.png. Najgorsze było robienie receptur, nie jest to trudne do kiedy nie bawisz się itemami które mają wspólne id :)

napiskx.png
Opublikowano

gdy odpalam recompile.bat wyskakuje takie cus

 

 

 

 

 

== MCP v4.2 ==
> Recompiling client...
> Done in 10.59 seconds
> Recompiling server...
> Done in 11.03 seconds
Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .

Opublikowano

podawaj na końcu tematu linka w /tematow/ (tworzymy moda) #2/#3/#4 itd .byłbym wdzieczny ułatwi to nam szukanie. Dziekuje i Pozdrawiam.

1366207790-U344225.png

by me

Opublikowano

Hardkorowy koxu (z mopsu).

Plusikowe sie nalezy, w chołdzie polakowi!

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

mam pewien problem gdy na początku klilam clean up jak jest cleaning src to pisze pod tym failed cleaning src a reszta jest dobrze a pozniej jak klikam decompile to mam wszystko oprócz src tam gdzie powinien być block.java i inne blocki niema nic pusty folder

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...