Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Klasyka][Download/Tutorial] Darmowe GTA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety nie najnowsze, ale zawsze coś.

 

Otóż jakże miłe Rockstar, które kocha polaków, tak tak, kocha! Dlatego też nie ma polskich wersji ich gier :>>

Otóż to kochające Rockstar jakiś czas temu wprowadziło projekt nazwany "Rockstar Classics", czyli "Klasyki Rockstar".

Otóż ten projekt ma w założeniu darmową (serio!) dystrybucje (niestety, dystrybucja jest cyfrowa ;P) klasycznych tytułów studia.

W jakże szerokim wachlarzu tytułów (jest ich aż 3, słownie trzy) można znaleźć 2 pierwsze części serii o złodziejach samochodów oraz nikomu nieznaną (niesławną ;D) grę akcji o bajecznym tytule Wild Metal Country.

 

A wracając do tematu, GTA I oraz GTA II można pobrać legalnie i za darmo z serwerów Rockstar.

 

Wszystko znajduje się pod tym linkiem.

To jest ukryta treść, proszę

 

PS: Nie wiem czy było, więc napisałem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@up Możliwe że było bo już jakiś czas temu to udostępnili

Gta 1 i 2 mam w oryginale ale dzięki za info.

Mogli by jakieś dlc wypuszczać :D A nie się tym zajmować

Chodź na gta 2 kto wie może chętni się znajdą.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...