Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Metin2.PL czyli nowy start na wakacje - gdzie grać itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka , chcę zacząć grać w wakacje na nowo na PL'u (no nie grałem tam już rok od zbanowania mojego 61lv)..

więc mam parę pytań na start ^^

 

1.Na jakim serwie grać?

2.Czy na tym serwie warto grać daggerrem?

3.Czy są tam mili ludzie?

4.Czy często ktoś szuka lura?

Legenda
Opublikowano

Są dwie wersje.

 

1. Onyks

2. Tak

3. Zależy na kogo trafisz, nie ma ludzi idealnych

4. Nie

 

1.Syriusz

2.Tak

3. Zalezy na kogo trafisz.

4.Tak

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

1.Nie warto grać na PL'u

2.jak wyżej

3.up

4.wciąż to samo...

 

Jeśli już to ..

1.Najlepiej czekać na nowy , może nie długo powstanie...

2.Dagg dobrze się expi , dobry w PvP - warto

3.nie...

4.ktoś zawsze się znajdzie

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano
1.Na jakim serwie grać? Najlepiej s25, najnowszy Syriusz

2.Czy na tym serwie warto grać daggerrem? Tak, najtańszy serwer

3.Czy są tam mili ludzie? Są nooby jak na każdym serwerze ale można znaleźć miłych ludzi

4.Czy często ktoś szuka lura? Tak, dużo jest tam takich lvl'i co expi np. na BO i potrzebuje lura :)

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Siemka , chcę zacząć grać w wakacje na nowo na PL'u (no nie grałem tam już rok od zbanowania mojego 61lv)..

więc mam parę pytań na start ^^

 

1.Na jakim serwie grać?

2.Czy na tym serwie warto grać daggerrem?

3.Czy są tam mili ludzie?

4.Czy często ktoś szuka lura?

 

 

sory ze tak bez serwera ale czym serwer starszy tym wieksze szanse na lepszych graczy a wic tak:

1. czym starszy tym lepszy ale zalezy od cb

2. daggerem jak umiesz to na kazdym zagrasz wez pod uwage tylko ceny ku i eq

3. jak juz mowielm czym wczesniejszy lv tam "normalniejsi" gracze ale na kazdym serwerze sa tacy co na niskim lv kozaki albo normalni badz z duzym lv kozaki albo normalni to sa duze serwery napewno znajdziesz kogos spoko

4. no powiem Ci że lur przy full is czyli pelerynki i szybki exp więc co raz mniej osob szuka lura choć na bo podejrzewam że znajdziesz spota;] + pozniej wybite poli i expisz sam w v2;]

mam nadzieje że Ci pomogłem;]

;]

Opublikowano

1. Syriusz

2. jeśli potrafisz grac to dagger będzie dobry do pvp i pvm

3. Czasem można kogoś spotkać ( w dzisiejszych czasach jest coraz trudniej )

4. Lura często szukają na BO wiec będziesz mógł tam spokojnie lurowac

Opublikowano

1. Syriusz

2. jeśli potrafisz grac to dagger będzie dobry do pvp i pvm

3. Czasem można kogoś spotkać ( w dzisiejszych czasach jest coraz trudniej )

4. Lura często szukają na BO wiec będziesz mógł tam spokojnie lurowac

 

 

na Bo owszem ale gorzej po BO bo po BO już pajączki i tak zadko kto używa lura^^

jeżeli na PL i na privach jest tak samo w red lesie same potworki lecą to już wogole lurowanie się na BO zatrzymuje;]

;]

Opublikowano

1. Najlepszy hmm to najnowszy czyli: Syriusz

2. Hmm: Tak

3. Hmm: Tak

4. Nie

banerzh.jpg

Grafika wykonana w 100% prze zemnie!

:)

Pomogłem? Wejdź

www.pajacyk.pl

Uważasz że Ci pomogłem to daj + 5*

Jeżeli Potrafisz uszanować moją pracę nie dawaj minusów bez powod

Opublikowano

nie graj na PL :)

Już lepiej na US albo na jakimś innym zagranicznym globalu ;0

 

Ale najbardziej polecam ci US do 20 lvla masz misje 90-99% expa, kamyk duchowy 50k, aura miecza 1kk warto tam grać :)

Opublikowano

To teraz ja...

 

1. S10 Gromo Jinno

2. Myślę, że tak :)

3. Tak, w Jinno

4. Może nie za często, ale ja tam gram od nowa i przyda się lur :)

Zbieram -

 

 

userbarcsf.png

jjbar.png

zehotka.png

 

"Nie tłumacz się! Przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą..."

Opublikowano

1.Na jakim serwie grać?- Jak wszyscy- syriusz. Najnowszy i najtańszy serwer ;>

2.Czy na tym serwie warto grać daggerrem? Tak, opłaca się.

3.Czy są tam mili ludzie? Są mili ludzie, ale możesz trafić też na niemiłych ludzi.

4.Czy często ktoś szuka lura? Tak, na Ezo, lub na Bo :D

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...