Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CreativeWorld [Dedyk] [24/7] [Survival] [WL] [1.7.2] [10Slot] [Najlepszy Serwer MineCraft!]


fsdfsdf212121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

onlinen.png

  • Serwer stoi na bukkicie na dedykowanym serwerze. Jest włączony 24/7
     
    Status serwera:

informacjec.png

  • Serwer: Dedykowany
    Adres IP: 89.231.6.85:25566

Wersja: 1.7_01

  • Sloty: 10
    Potwory: ON
    Zwerzęta: ON
    Nether: ON
    WhiteList: ON
     
    Podanie na WhiteListe (osoby, które się nie dostosują nie będą dodawane do White-Listy.
    Nick:
    Wiek:
    Dlaczego chcesz zagrać na TYM serwerze:

 

noweinformacje.png

Od początku:

Jest to serwer 100% survival.

Mamy tylko parę pluginów takich jak:

LWC

AuthMe

WorldGuard

Zostaje wygenerowana losowa mapka i to MY, gracze mamy wszystko zbudować jak i przetrwać. Ja komendami pomagam bardzo mało.

1.Zakaz spamu w chat i report

2.Zakaz przeklinania/obrazania

3.Zakaz rozbudowywania sie po za miastem

4.Aby dostac dzialke, zloz podanie na forum, inaczej nie dostaniesz !

5.Pamietaj, stawiaj tabliczki przed dzialka z aktualna data i nickiem!

6.Po 4 dniach nie zmienionej daty, Dzialka zostanie usunieta!

7.Po cuboida zglaszac sie do administracji!

8.Masz fajny pomysł na budowę? Zgłoś się do administracji a znajdziesz miejsce na jej skonstruowanie.(Poza miastem) :)

89.231.6.85:25566

Opublikowano

Proszę nie dawać takich samych nazw serwerów, to może zmylić a temat może być zamknięty.

Masz 12 H na wymyślenie nowej nazwy, zgłoś się do mnie lub do innych Kid/Modów.

Opublikowano

Dodaj: eVo

Wiek : 15lat

Dlaczego chce zagrac? : A nie wiem , serwer wydaje sie interesujacy wiec czemu nie?

Pozdrawiam ;]

fiiilm.gif
Opublikowano

Nick: Vivi

Wiek: 17

 

Dlaczego? Mam już dość serverów, na których 13-letni admini naduzywaja swojej wladzy i niwecza moja prace.

Opublikowano

Nick: wombat90103

 

Wiek: 14

 

Dlaczego chce grać na tym serwerze?

 

Ponieważ szukam normalnego, klimatycznego serwera i ten właśnie taki się wydaje :)

Opublikowano

Nick: Zubr

Wiek: 15

Dlaczego chcesz zagrać na TYM serwerze: Ponieważ, umię dobrze grać w minecrafta i napewno nie będę nic niszczył.

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: Baca

Wiek: 16

Dlaczego? : Szukam porządnego serwera survivalowego :)

(Poza tym chciałbym wrócić do gry ponieważ nie grałem parę dni w MC)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: sewken

Wiek: 15

Dlaczego chcesz zagrać na TYM serwerze: Bo gralem na nim prze pae tygodni i mi siepodoabla fajny sewer mili gracze i wogule

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...