Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dlaczego na mój serwer nie mogą wejść inni gracze?


problemowyDawid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam pliki Bukkit od Franc'iego do Minecraft'a 1.7. Kumple oraz inni gracze też mają Minecraft'a 1.7 lecz nie mogą wejść na mój serwer wszystko mam dobrze ustawione w pliku "server".Nie wiem dlaczego tak mam inni też mają od tego użytkownika te pliki i im działają ich serwery. Wszyscy wchodzą i grają,a na moim servie moge grac tylko ja ponieważ innym pisze "Connecting To The Server... Filed Connectig To The Server" odrazu mówie że mam serwer włączony.Nie wiem dlaczego tak mam prosze pomóżcie mi.

Z góry dziękuje.Dam plusy lub minusy co tam chcecie :D

Admin Cienia
Opublikowano

Wyłącz zaporę sieciową i antywirusa, ew. dodaj minecrafta do wyjątków zapory

1294477714-U1.png

Opublikowano

Po 1 : Może masz wewnętrzne ip? (spróbuj zrobićserwer pzez hamachi)

Po 2 : Jest możliwość, że masz zablokowane porty. (wejdź przez przeglądarke do routera i odblokuj porty)

Po 3 : Zależy jakiego masz antywirusa, bo może ci blokować przesyłanie danych itd.

Jak pomogłem daj + :)

Opublikowano

jeżeli robisz serwer przez hamachi musisz wyłączyć firewalla mi to zawsze pomaga i all mogą wchodzić

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

ja mma problem gdyz tylko jednej osobie pisze ze nie moze sie polaczyc reszta nie ma z tym najmniejszych problemow serv no-hamachi bukkit od moda nie pamietam :D (pluginy wlasne)

Opublikowano

Wyłącz zaporę pomorze sam musiałem :P

 

//zostało napisane kilka postów powyżej.

21ostq8.png

 

Dysk C: wydaje się bardziej zadowolony od dysku D:

 

Opublikowano

a może oni mają inną wersję minecrafta?

pomagam w minecraft

;)

Pomagam dla przyjemności nie dla +

Dlatego Lepiej kliknij TU i pomóż głodnym :)

 

Bruno Mars nauczył mnie robić coś dla osoby którą kocham

Travis nauczył mnie być hojnym

Michael Jackson uczył mnie, aby zawsze kochać ludzi wokół mnie

The Script nauczył mnie, jak iść dalej.

Eminem nauczył mnie, że życie jest ciężkie ale trzeba brnąć dalej

Muzyka nuczy mnie jak żyć!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...