Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieńdobry cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem?

Mam nadzieje że nie.

 

 

Więc tak. Stworzyłem publiczny serwer PMSS(PrivateMapleStoryServer) i jego największą wadą jest brak cash shopu. Potrzebuję pomocy. Kiedy klikam "CS" krzyczy mi błąd (w grze) "YOU CANNOT DO THIS ON THAT MAP". // nie działa na żadnej mapie //. Nie wiem co mam zrobić. Itemki cash shopowe są (wydropiłem ze dwa przez komende !drop numerek ilośc) ale nie wiem co mam zrobic. Bardzo prosiłbym o pomoc T.T

 

Postlafjam, Marahin.

Opublikowano

sa 2 opcje albo znajdziesz fixa na rz'cie albo zrobisz sklep w ktorym za meso bedzie mozna kupic nx itemy :] p.s. mozesz napisac do mnie na 5746116 [gg oczywiscie] to ci pomoge w stawianiu serwera :) p.s. jezeli chodzi podaj jakis link to sobie go przetestuje moze pogram :]

 

@edit

i dopisz jeszcze czy to c++, java czy co :]

Nie podaję nicków z GMS, EMS.. Ponieważ nie ufam niektórym na mpc ;]

NP. DzinX "-_-

znajac nicki twoich postaci jestem w stanie wniknac do twojego umyslu i je okrasc ^^ Żenada ^^

Opublikowano

Rozwiązałem już ten problem. Dodałem właśnie tego enpisi, który sprzedaje te itemki za meso, i cash shop też działa. Skorzystam za to za twoją ofertę w pomaganiu serwera. Odezwę się na gadu-gadu. (mój numer 9816514) Dzięki że odpowiedziałeś :)

 

A co do pomocy, to mam pare zadań do zrobienia;

 

1. Poprawic dialogi z NPC, te które uda sie; spolszczyć.

2. Podwyższyć ceny.

 

Za pomoc, moge dać Ci wszystko, co tylko bedziesz chciał na serwerze.

Czy to Gm- super gm...

 

 

#Ymm, skrypty są java, musiałem też dogrywac pliki java. Czyli wychodzi na to, że java? o_o Ni wiem xD W każdym razie działa, zrobiłem najprostszą stronkę z robieniem kont, zmienianiem haseł oraz wylogowywania postaci, kiedy przy logowainu krzyczy że jest już online to konto.

3d1+

 

kodowanie haseł też jest javove [chyba].

 

//Póki co serwer nie działa w pełni, beta testy. //

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...