Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MINI-TUT] Szybsze uruchomienie Warrocka z cheatem pod win 7 ;)


mixer21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam chciałbym wam zaprezentować jak pominąć włączanie warrocka z cheatem przez nużące "prawy klawisz myszy uruchom jako administrator" i drugi raz tak samo z cheatem.

Ustawienie dla chata:

 

Klikamy na hack prawy klawisz myszy i właściwości

 

 

beztytuuss.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

następnie zgodność i uruchom ten program jako administrator

 

beztytuu2ro.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

a więc chata mamy w głowy

 

teraz Warrock

 

Klikamy prawy klawisz myszy i właściwości

następnie skrót, zaawansowane i uruchom program jako administrator

 

beztytuu3zo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

może tut mało przydatny ale podczas jednej gry możemy możemy zyskać ok 5-6 sekund a np podczas crashy itp dziennie możemy mieć 40 sekund więcej grania, miesięcznie to już ok 12minut ;p

Tuta napisałem po to gdyż nie miałem co robić ;) i samemu denerwuje mnie klikanie cały czas uruchom jako admin....

TUT TYLKO DLA OSÓB POD SYSTEMEM WINDOWS VISTA I 7 !!!

 

Sposób BY CODER_BEST

 

1. robimy folder

2. wrzucamy tam ikonkę WR i nasze cheaty/cheat

3. otwieramy notatnik ( w tym folderze )

4. piszemy

 

 

To jest ukryta treść, proszę

5. zapisz jako np. skrypt.bat ( pod spodem zmieniamy zamiast pliki txt klikamy na zakładkę wszystkie pliki )

 

i jeślli to wszystko jest w jednym folderze wystarczy kliknąć na skrypt a cheaty i WR same się włączą :D

Edytowane przez mixer21
Opublikowano

Hehe ciekawe ja tak sobie ustawiłem i szybsze może i jest.

Jak ktoś włącza często wr :P

12min miesięcznie, nawet policzył : D

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

Można zrobić to samo z obejściem, włączasz Injector, włączasz obejście War Rocka, pokazuje się tylko hs i ładuje się, potem gra sie uruchamia, a hack też działa..

 

 

Ten mój sposób działa na XP / Vista / 7...

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Ja mam jeszcze inny sposób jak chcesz możesz dodać to do swojego TUT

 

1. robimy folder

2. wrzucamy tam ikonkę WR i nasze cheaty/cheat

3. otwieramy notatnik ( w tym folderze )

4. piszemy

 

To jest ukryta treść, proszę

 

5. zapisz jako np. skrypt.bat ( pod spodem zmieniamy zamiast pliki txt klikamy na zakładkę wszystkie pliki )

 

i jeślli to wszystko jest w jednym folderze wystarczy kliknąć na skrypt a cheaty i WR same się włączą :D

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano (edytowane)

sposób codera jest z glownego forum od rolbik'a(raczej to nie ty) wiec nie mow,ze to twoj...

 

 

@EDIT

 

sory nie doczytalem :( to u gory nie wazne :D

Edytowane przez byku121

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Najlepiej to jest całkowicie wyłączyć UAC bo to tylko strata czasu.

 

Panel sterowania >> Konta użytkowników i filtr rodzinny >> System i zabezpieczenia >> Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta użytkownika >> Nie powiadamiaj nigdy

1373662483-U83583.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...