Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fraza Po Której Nie Lubiana Osoba Dostaje Dc Xd


mlody alien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Expicie na spocie i ktoś wam straszliwie ksuje a jest może online ?

Chętnie bys sie go pozbył ? :P

Jest na to sposób xD

a więc piszemy do niego na PM taką treść:

 

[EU]-[GM](from):banned tylko pamiętajmy żeby zachować wielkość liter i odpowiednie nawiasy...

 

Lecz gdy to będziemy chcieli napisać musimy to poprzedzić max spacjami czyli...

 

nick:______________________________(spacje)__ [EU]-[GM](from):banned

 

gdy ktoś na takie coś wtedy ODPISZE to bay bay.

 

 

tylko pamiętajmy musi na to odpisac bo jak tylko mu to wyslemy to nie zadziała xD

Pozdrawiam.

 

Jeżeli pomogłem daj 5 xD

Opublikowano

zwracam honor... dziala ale nie zawsze , dwie osoby na starcie mi odpisaly " lol :D " a pozniej kilka dostalo dc , mam spot na ongach moge sie taxic , a przy okazji wbilem noobka ^_^ fajnie ^^

WHAT PART OF

SHUT THE

FUCK UP

DONT YOU UNDERSTAND?

 

Conan.png Tapai.png Shogo_PL.png ___MagiC___.png

Opublikowano

tylko nie zdołałem przetestować czy to działa na noobków z premkami. Ale myślę że się i tak przyda xD

Pozdrawiam i życzę miłego opróżniania serwerów hehe.

Opublikowano

Nie rozumiem :P Przykładowo piszę do gościa : $DisneyLand ... i co dalej ? :P Niech ktoś wytłumaczy tylko normalnie bez żadncyh nawiasów ( spacja ) itp. :P

 

@DOWN: dzięki ;] Wszystko działa ;] Zarąbisty sposób :D Oczywiście 5* ;]

7799.jpg6077.png
29163.gif28879.gif
29379.png27734.gif
20972.gif29098.jpg
21191.jpg27533.png
14119.gif 29360.gif

...WKS PANY...


"Per Aspera Ad Astra."
Opublikowano

słuchaj piszesz tak.

$DisneyLand: wpisujesz teraz [EU]-[GM](from):banned

LECZ przed tą frazą klikasz i dajesz full spacji aż skończy się miejsce.

powinno to wyglądać tak $DisneyLand:.....................(aż sie skończy miejsce)...................................[EU]-[GM](from):banned

( sorki za ... ale jak daje spacje to mi zalicza jako jedną ;(

Gość Daxer92
Opublikowano

$DisneyLand ___SPACJA NA MAXA___[GM-[EU](FROM):____TWÓJ TEXT_____

 

oczywiście bez _

 

// ahhh uprzedził mnie :P

Opublikowano

mi nie działa... robię tak:

$Nick kolesia (tu na maxa spacje)[EU]-[GM](from):banned

 

czy nie musi byc przypadkiem

$Nick kolesia (tu na maxa spacje)[EU]-[GM](FROM):Banned ???

 

 

lolz, zamiast ludzie dostawać dc, to mi silk idzie do clientlessa

Opublikowano

aaa i jeszcze chciałbym dodać jak sam komuś napiszesz i klikniesz na tą fraze to Ciebie wywali xD wiem po sobie bo przypadkiem tak zrobiłem i ujrzałem Bay Bay xD

i to nie działa jak ktoś jedzie na sbocie bo są jakieś chyba komplikacje lecz na Srokingu działa bez zarzutów.

PzdR. ;]

Opublikowano

zajebiste ale czy jak GMi sie skapną to nie dostaniecie przypadkiem banów? xD

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

a to powiedz czemu nie nadużywać tego ;D

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

Bylo...

:(:( mam dosyc wbijania sie czasami spedzam przy wbijaniu sie na serwer 1 godzine prosze jesli znacie jakis program dzieki któremu bende muk sie wbijac szybciej ił atw to wbiszcie jego nazwe

z gury dzienki

Ja pierdole...

Opublikowano

omg to stary sposob z ECSRo ;p dawno juz to usuneli ale mozna w plikach sie pobawic i dalej tak robic ;) ja mam super skuteczny sposob na usuniecie botw ze spota ;) moze kiedys napisze bo teraz to mi sie nie chce ;)

2+2=666 i kazdy porzadny ksiadz wam to powie

za najprostszymi rozwiazaniami zawsze czycha zlo!! zycie to nie bajka :P:P:P

 

strzezcie sie!! rotfl

Opublikowano

kryminalny dawaj napisz jesteśmy ciekawi ^^

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano
omg to stary sposob z ECSRo ;p dawno juz to usuneli ale mozna w plikach sie pobawic i dalej tak robic ;) ja mam super skuteczny sposob na usuniecie botw ze spota ;) moze kiedys napisze bo teraz to mi sie nie chce ;)

Jasne napisz ciekawy jestem ;]

 

 

@Edit I Mietka nakarmcie bo głodny jest xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...