Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Combat nie jest na całym ekranie (ucięty)


Gasol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Czemu jak odpalam jakaś gre na 21-calwoym monitorze i mając system windows 7 to lewą i prawą strone na ekranie mam czarną. A środek mam na normalnej rozdzielczosci -.-'.Co mam teraz zrobić o.0. HELP ME.

(Mój kumpel jest ciemny nie umie tego zrobić)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

niektóre gry nie wspierają niektórych rozdzielczości

np. u mamy na laptopie mam każdą grę w kwadracie (prawa i lewa strona ciemna)

zmniejsz rozdzielczość i będzie gites ;)

Opublikowano (edytowane)

Ja natomiast mam dół i górę uciętą ;P

Stało mi się tak po zainstalowaniu nowych sterowników do karty graficznej ..

Ale zmieniłem roździelczośc i już jest ok ..

Jesli nie próbowałeś zmieniać to zmień ^^

 

@Lenart

Ahh.. Byłeś szybszy , nie widziałem jak napisałeś

bo net mi przymula i posta wysyłałem 2 min. xD

:P

Edytowane przez T-Cross

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano (edytowane)

Ja mam 22" monitor Samsung.

W grze mam normalnie 1920x1080 (moze pomylilem ale cos takiego)

lecz w menu mam uciete. Po prostu gra nie wspiera niektorych rozdzielczosci. Poszukam na internecie pozniej czegos i jak znajde to napisze co zrobic.

 

Edit

@up

ty miales laga xD ja klikalem wyslij post z godzine temu, ehh urok opery mobile :/

sry za powtorzenie tego co wy

Edytowane przez Doktor Joint
Opublikowano

nie prawda... ja tez mam 22" i tak miałem.. nie chodzi o to że gra nie wspiera..po którymś tam patchu się tak zrobiło...coś zjebało sie w którymś pliku.. musisz reinstala zrobić mi pomógł ;)

 

ILoveVomitI.png

 

 

hghhs.jpg

Opublikowano

Miałem tak samo poi zainstalowaniu Win7.

Zainstalowalem najnowsze sterowniki i się naprawiło :)

People call me Avi.

Friends call me Uncle Avi.

pwned3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...