Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Ban Zamiast na miesiąc to na 3 dni :D


LolExOn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Przygoda zaczęła się gdy gadałem z kolesiem (grałem na kamer modzie) kolo to zauważył i chciał mnie sprowokować udało mu się i napisałem mu na szepcie że "chyba go pojeCENZURA" normalnie by nie dało rady .... więc koleś wysłał ticketa że mam moda za 5 godzin mnie logło patrze "twoje konto zostało zablokowane" :D i sobie myśle że pewnie miesiąc przez tego ChuCENZURA . Wchodze na maila a tam co .... :D 3 dni za "wulgaryzmy i zniewagi" .

 

5f18067210fe5acbmed.jpg

Edytowane przez LolExOn

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

GM nie patrzył, że masz moda a tylko, że napisałeś wulge, a za 1ban jest 3dni, potem 7, potem 2 tygodnie, potem miesiąc, potem 3miechy i PERM, nic dziwnego

Edytowane przez Aguire
Opublikowano

@up baranie

 

ban po banie na miesiac jest na 3 i mozna tak przeklinac do woli, przeklniesz odbanuja cie w wrzesniu, w wrzesniu przeklniesz odbanuja w grudniu :)

 

@miałem napisać na 3 ale mi 2 sie klikneła, sorrki, jak do supportu wysłałem ticketa odpisali mi, że banie 3 miesięcznym jest ban na stałe.

Opublikowano

oni już nie patrzą za co bana dają ! dają bo to ich obowiązek

//Nieregulaminowa sygnaturka.

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...