Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Pliki serwerowe by Rain + 100% edytowane i 99 % PL


Certhina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Patrząc na opis pliku są fajne, lecz dalej nie dowiedziałem się czy jest wgrany skrypt padającego logowania....

 

Jest wgrany ten skrypt czy nie?

Opublikowano

No kur** czekam cały dzień na jeb*** odpowiedź a tu lipa...

Podaj odpowiedz albo powiedz poprostu że nie wiesz o co mi chodzi...

Pytam ostatni raz, "Jest wgrany skrypt na padające logowanie? Jak tak to co ile minut?"

Tera odpowiedz lub powiedz prosto w oczy że nie wiesz o co mi chodzi...

Opublikowano

Pliki porażka nie polecam...

 

Proponuje już se czyste raina edytnąć niż brać te...

 

Po 1 pisze że 100% przed GM mode a tu nie wiem czy 10% zabezpieczone...

 

Nie ma wgranego skryptu na padające logowanie...

 

! NIE POLECAM !

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie moge zmienic ramu a gdy odpalam komputerek to pisze ze cos jest z hostem i nie moge w tedy odpalic virtual pc

 

zmniejsz ilość ram gdyż system wykorzystuje więcej i nie możesz tyle przydzielić

wyjebane.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

● TUTEK JAK ZROBIĆ SERWA HAMACHI :

 

1.wypakowywujemy pliki hasło www.mpcforum.pl otwieramy je za pomocą komputerka w paczce

2.klikamy new

3. Next

4. Next

5. Klikamy Adjusting the ram i ustawiamy ile ramu ma mieć serwer (polecam powyżej 1gb)

6. Next

7. Next

8. Klikamy Browse i szukamy tego dysku w paczce m2.

9. Next

10. Finish

11. Klikamy Settings i networting i ustawamy na hamachi i wciskamy ok

12. Klikamy start i czekamy aż się załaduję następnie wpisujemy passy : root hasło MPCforum.pl.com

13. klikamy sysinstall : configure-networking-interfaces-de0 i dajemy dwa razy NO

14w ipv.4 gateway wpisuje nasze ip z hamachi z normalna koncowka a w ipv.4 addres wpisuje ip z hamachi z końcówką .100

15.W Netmask :

255.255.255.0- pod router

255.0.0.0- pod modem

i klikamy ok

16.Wpisujemy /etc/rc.d/netif restart

17.Wpisujemy ./start i czekamy aż serwer się włączy

 

teraz passy wszystkie

 

do maszyny i FTP login root hasło MPCforum.pl.com

do navicat login root hasło 123456

 

jak połączyć się z navicat

18. W connetion name wpisujemy mt2

19. W Host name/Ip nasze ip z hamachi z koncówką 100

20. w port u user name nic nie zmieniamy

21. hasło to 123456

 

passy do gry :

rain haslo 12345

Tylko 1 pytanie co z potem map? sam się włącza czy trzeba samemu ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja nie wiem 3x sciagalem i przy wypakowaniu blad blad i blad po 75%

i7 8700K <-I7 6700K <- I4770K <- Amd Fx 8350 <- Amd 64 Athlon 6000+ <- Amd Athlon 64 3000+ <- Amd Sempron 2800+ <- Amd Athlon XP 2000+ <- Amd Duron 1800 <- Amd Duron 1400 <- Amd Athlon 1000 <- Celeron 633 <- Celeron 466 <- Pentium II 266 <- Pentium 166MMX

32Gb ddr4 <- 32Gb ddr3 <- 16Gb ddr3  <- 8Gb ddr2 <- 4gb ddr <- 2gb ddr <- 1gb ddr <- 1gb ddr  <- 512Mb ddr <-  512Mb sdram <- 384Mb sdram <- 256Mb sdram <- 128Mb sdram <- 64Mb simm ram

Nv GTX 1080 TI<-Nv Gtx 980 Ti <- Ati Radeon R9 280x <- Ati Radeon Hd7950 o.c <- Ati Radeon Hd 4870 <- Nv 7600GT <- Nv 6600GT <- Radeon 9600 <- Radeon 9250 <- Gf 4 mx 440 <- Gf 2 mx 400 <- nv Tnt 2 32Mb <- nv tnt 16Mb <- Matrox G200 <- S3 Trio Virage

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...