Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][DEDYK] 24/7 BUKKIT 1.7.2+ [WL-OFF] REAKTYWACJA


dmxovskyyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer wielkie 0 !!!

LAGI !!!!!!!!!

Nie ogarniety admin.

Ludzie robia co chca niszcza itp.

NIE POLECAM

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Nie polecam wogóle serwera lagi takie, że nie idzie nic zrobić, admin to jakieś dziecko daje cuby 3x3 na działkę 12x12, daje moda prawie każdemu graczowi tylko po to by zostali na servie, niszczy mapę TNT (screeny poniżej), usuwa działki graczom i mówi cytuje:

Usunąłem ją, bo była brzydka

 

Nie polecam tego serwa nikomu i współczuje każdemu kto jeszcze na nim gra.

 

20110625205359.png

20110626212000.png

 

I przy okazji dla moderatorów zgodnie z pkt 20 regulaminu lokalnego ten serwer ma więcej niż 1 reklamę na MPC forum ;)

 

 

Opublikowano

Kosmo, ojoj. Dlaczego płaczesz? DOstałeś bana na nick Kosmo, to wszedłes na nicku kosmek.

Cuby są w mieście tak jak działki. 12x12

przy okazji dla moderatorów zgodnie z pkt 20 regulaminu lokalnego ten serwer ma więcej niż 1 reklamę na MPC forum ;)

te reklamy nie były wykonane prze ze mnie :) Ta była pierwsza :)

 

Usunąłem ją, bo była brzydka

Tego nikt nie mówił. ;)

Nie polecam gracza, wchodźcie na serwer to się przekonacie jak jest :)

 

 

a te screeny ze starej mapy, serwera.

classic-76561198003869963.png

Opublikowano

Macie anti-hacka ?

Buhauhuahua

Mogłem wbić na x rayu ...

Dno :)

Moja opinia może się zmienić.

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

AntiXray nie był kompatybilny z poprzednim bukkitem.

Wgraliśmy nowy plugin - Factions inaczej gildie.

Serwer aktualnie osiada na bukkicie kompatybilnym z 1.7_01

classic-76561198003869963.png

Opublikowano

Serwer godzien , swojej uwagi - dobrze dopracowani - Administracja miła i pomocna. Cudowny serwer ~~!!!

 

ZAPRASZAM !

Opublikowano

Wgraliśmy stabilną wersję AntyXray :)

Testowane i sprawdzone, nikt u nas nie bedzie czitował :)

Lada chwila zostaną wprowadzone nowe prace.

"Inżynie, policjant itd."

classic-76561198003869963.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...