Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż wczoraj zacząłem grę na tym privie WoS i mam co do niego kilka pytań

1.Na czym najłatwiej zarobić

2.Czy można dropnąć itemy na 69+ lvl typu Justia( najbardziej mnie ciekawi bo gram defem ) jeśli tak to gdzie

3.Czy da się zresetować punkty statusu czyli REC STR itp.

4.Czy istnieja jakaś Polska gildia do której mógłbym dołączyć .

 

Jak na razie to tyle pytań może jeszcze edytuje ten temat gdyby mi coś przyszło na myśl

Opublikowano (edytowane)

1.Na czym najłatwiej zarobić - na Eventach

2.Czy można dropnąć itemy na 69+ lvl typu Justia( najbardziej mnie ciekawi bo gram defem ) jeśli tak to gdzie -w Kanos

3.Czy da się zresetować punkty statusu czyli REC STR itp. kupujesz u NPC w AH albo w item shop juz nie pamietam ale sie da

4.Czy istnieja jakaś Polska gildia do której mógłbym dołączyć . jest gildia wystarczy zobaczyc -.- ( Ostatnio jakąs widziałem na lajtach)

Edytowane przez kopia23
2004103007_Display-25.gif
Opublikowano (edytowane)

kopia23 dzięki za wszystkie odpowiedzi na pewno się przydadzą ale mam jedno ALE, masz coś do 1 pytania prócz eventów ?

 

Oraz pytanie, gdzie dropia lapisy lv 7 bo z golemów na kanos jakoś ciężko przynamniej z waterów bo je bije :X

2.Gdzie dropi eq na 70 lvl .

3.Czy dropi coś ciekawego w jungli.

4.Gdzie dropia helmy

Edytowane przez MiraaaS
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

kopia23 dzięki za wszystkie odpowiedzi na pewno się przydadzą ale mam jedno ALE, masz coś do 1 pytania prócz eventów ?

 

Oraz pytanie, gdzie dropia lapisy lv 7 bo z golemów na kanos jakoś ciężko przynamniej z waterów bo je bije :X

2.Gdzie dropi eq na 70 lvl .

3.Czy dropi coś ciekawego w jungli.

4.Gdzie dropia helmy

1:7 dropia w OI,sonic i flash w w CS,2 z bosow jak i podczas ewentow,
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...