Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]MCKameralny [Dedyk][FreeBuilding][24/7][NO-WL]


Mateusz Smektal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daneoserwerzeminecraft.png


  • Serwer jest online 24/7
    Start o godzinie 14.00.
    Działki są za darmo!
    Jak sama nazwa wskazuje serwer jest kameralny - nie chcemy robić masówki.
    Jest to serwer freebuilding - oferujemy darmowe działki w mieście, poza miastem szer. * dl. * 100.

 

daneopolaczeniuminecrafi.png


  • Aby wejść nie potrzebujesz Hamachi, wystarczy wpisać w adres ip:
    188.138.89.41:10965

screenshotyfilmyminecra.png


  • Cenimy sobie naturalność. Nie niszcz wysp, gór, czy wód kosztem twojej budowli!
     
20110624132343.th.png
20110624132424.th.png
20110624132729.th.png
20110624132833.th.png
20110624132953.th.png
20110624133004.th.png
 
Miasto jest bardzo skromne, ponieważ czekamy na wasze propozycje!
Czekają na was eventy, konkursy, oraz unikatowe rangi!

dadatkoweinformacjemine.png


  • Brak dynamicznej mapy, powód - odnajdywanie cudzych farm.
    Pluginy:
    AuthMe
    Cleaner
    CraftBook
    Iconomy
    LWC
    SlowHealth
    Stats
    WorldEdit
    WorldGuard
    I wiele innych!

 

ZAPRASZAMY NASZYCH STARYCH GRACZY!

xxx

Opublikowano

Czemu gdy chcę wbić mam błąd End Of Stream?

 

@Edit

Teraz mam Server is full - omg, ile Wy macie slotów 5?

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

wszedlem na chwile i po 10s wywalilo mnie i jakis blad , lagi jak cholera.

i nie pisac ze to moja wina kompa mojego poniewaz na singlu mam po 90FPS , a na multiplayer serwerach po 100 slotow mam 65-90FPS przy dobrym farcie nawet 100

Zbieram -nusy ! daj -nusika !

Opublikowano

Nie wkrecac ze sa lagi. Nie ma zadnych lagow. Serwer jest juz rozbudowany, miasto prawie cale zabudowane... naprawde warto wejsc i pograc :) A ty TSkazan jak masz komputer z drewna to juz nie moj problem ;D

Opublikowano

Jak chcecie sloty to kase na serwer dajcie. aktualne sloty+wiecej slotów=Lagi :angry:

aktualne sloty=Dobra zabawa w małym gronie <_<

Opublikowano

full cały czas ale ja już grałem i jest zaje*****

 

wszyscy są mili dla wszystkich a szczególnie gracze i moderatorzy,admini

Opublikowano

Dajcie kase to bedzie 15 :) Z reszta i tak bedzie trzeba zbierac kase na utrzymanie serwera wiec moze ktos byl by sklonny. Polowe placimy my polowe gracze wiec mam nadzieje ze tym ktorym sie spodobalo sypna jakims groszem .

Opublikowano

W następnym tygodniu rozszerzamy do 20, nasz serwer cieszy się taką popularnością.

 

W tym momencie kierujemy się także do was - graczy, możecie nas wspomóc małą kwotą, jednak to nas przybliży do kupna nowego serwera.

 

W poniedziałek zostanie wprowadzony VIP, a w nim między innymi rezerwacja slota, darmowe działki, unikalna ranga i inne (ilość VIP'ow, ograniczona)

Będzie możliwa płatność przelewem, oraz SMS.

 

Nie wiem czy to, że serwer jest full cały czas od wczoraj 14 (z wyjątkiem nocy) przy 8 slotach, ale myślę że to dobrze bo podoba wam się nasz serwer :)

Pozdrawiam

xxx

Opublikowano

ogólnie serwer świetny, gram w mc od wczoraj; podoba mi sie taka atmosfera niewielu graczy

 

jednak od jakiejs godziny sa tu straszne lagi, wiadomo co sie dzieje?

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...