Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Głosujemy na najlepszą przeglądarke użytkowników MPCForum.pl


Najlepsza przeglądarka wedłóg użytkowników MPCForum.pl  

206 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza przegl?darka :)

    • Mozilla
    • Opera
    • Chrome
    • Safari
      0
    • Explorer
      0
    • Flock
      0
    • K-Meleon
      0
    • Netscape
      0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UP

 

Popieram mam juz ja chyba ponad rok i nigdy mi jeszcze nie szwankowala

 

Jako 'awaryjna' przegladarke mam chrome tez mi pasuje jest OK

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Ja polecam chroma, kiedyś siedziałem na mozilli ale jak spróbowałem chroma to już na nim zostałem :D

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

Chrome.Szybko się załącza.Podoba mi się też nie kiedy funkcja tłumaczenia ale niekiedy wgl. nie przetłumaczy.Nie kiedy trochę zatnie ale da się wytrzymać.

Opublikowano
OgnistyLis i Chrome

 

Mozilla:

+ prosta w obsłudze

+ bardzo dużo wtyczek

+ szybka

+ jedna z najpopularniejszych przeglądarek

- nie widzę

 

Google:

+ szybka

+ jedna z najpopularniejszych przeglądarek

- dla początkującego może być trochę skomplikowana

- dużo procesów

Hahahaha.

 

@Chrome

; )

Opublikowano

Google Chrome, a nie Chrom... taki mały błąd do poprawienia. Ogólnie pierwszy raz słyszę o tych trzech ostatnich. IE nie polecam pod żadnym pozorem, Safari strasznie zcina i ogólnie najlepsze to Mozilla Fifefox i Google Chrome < 33

Opublikowano

Dałem głos na Chrome

Szybka przeglądarka,brak zbędnych pierdół,estetyczna,łatwe poruszanie na kilka kart.

e140e4940d2ec71747f2aa0.jpg


"Powiedzcie mi czy to jest normalne,


że naturalne źródło ukojenia jest karalne !?"


Opublikowano

Chrome ponieważ jest najprostsza i najszybsza. Tak poza tym to nie wiem dlaczego tak zachwalacie te wszystkie pierdoły opery ... używacie może jednej albo dwóch, więc nie widzę sensu w zachwalaniu tych wtyczek ...

Opublikowano

Opera !

 

Plusy :

 

+ stabilność

+Łatwa w obsłudze

+Funkcja Opera Turbo

+Jestem do niej przyzwyczjony i jest the best xD

 

Minusy

 

Ja nie znalazlem akurat

Opublikowano

kiedys uzywalem firefoxa ale duzo zzeral ram i filmiki na yt czasem sie nie ladowaly wiec przeszlem na chrome jak dla mnie lepszy z czasem sie przyzwyczailem.

 

btw. ten temat juz byl <_<

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mozilla, poniewaz jest dla Mnie najwygodniejsza i jakos nie widzialbym u siebie na komputerze innej.

 

 

 

@edit

 

 

Przed chwila sciagnalem chrome i wydaje mi sie o niebo lepszy! Zmieniam zdanie :)

reklama forum

Opublikowano

Wyjazd z tym gownem

Najlepsza jest chrome a jak chce odczytac swoj stary status i sa+3 wiadomosci to uzywam opery bo mam z tym problem ;p

sstwc.jpg

Opublikowano

oczywiscie wiadomo ze google chrome najlepsza i najszybsza bez zbednego syfu, ale ja obecnie korzystam z mozilli ponieważ mam na tyle szybkiego kompa ze nie musze zmieniac a i tak mi ladnie chodzi :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...