Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy to dobrze czy to źle lochy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie zrobiłem nową postać (kiedyś już grałem 89 mag)

i mam 15 lvl i 6 lochy czy to dużo czy mało ??

Avatar + Sygna robią się

 

 

jak pomogłem pamiętaj o +'y

 

11923506.jpg

10[OK]

25[OK]

50[OK]

75[OK]

100[OK]

125[OK]

150[OK]

175[NO]

200[NO]

Opublikowano (edytowane)

oj spamerku spamerku widzę że dalej ci się nie poprawiło jakiesz to smutne prawda :(

idź spamować gdzie indizej bo oszczegam warny polecą a to że jesteś pierd@lcem potwierdzi

każdy najlepiej weź komputer i wyrzuć go przez okno żebym nie musiał patrzeć na ten obraz

rozpaczy i nędzy a jeżeli się nie znasz to nie pisz bo TO AKURAT JEST SPAM

Edytowane przez DeHero

Avatar + Sygna robią się

 

 

jak pomogłem pamiętaj o +'y

 

11923506.jpg

10[OK]

25[OK]

50[OK]

75[OK]

100[OK]

125[OK]

150[OK]

175[NO]

200[NO]

Opublikowano

nie będę z Tobą drogi neokindzie się przepychać.. Ja Ciebie od popierdolców ( sory) nie wyzywam, bo w przeciwieństwie do Ciebie mnie wychowano w dobrej rodzinie. Sprawę zostawiam moderatorowi :)

Opublikowano

nie będę z Tobą drogi neokindzie się przepychać.. Ja Ciebie od popierdolców ( sory) nie wyzywam, bo w przeciwieństwie do Ciebie mnie wychowano w dobrej rodzinie. Sprawę zostawiam moderatorowi :)

 

SPAM neo kid hmm z kąd o tym wiesz jak nawet mnie nie znasz ?? nie lubię ludzi którzy oceniają kogoś prawie wogóle go nie znając POWTARZAM CI PO RAZ 100 GDYBYM BYŁ SPAMEREM NIE MIAŁ BYM PUSTEGO LICZNIKA CHŁOPCZE OGARNIJ I MI NIE SPAMUJ W TEMATACH BO NIC CIEKAWEGO NIE WNOSISZ TAK SAMO JAK PATRZE NA TWOJE POSTY ... ŻAŁOSNE

Avatar + Sygna robią się

 

 

jak pomogłem pamiętaj o +'y

 

11923506.jpg

10[OK]

25[OK]

50[OK]

75[OK]

100[OK]

125[OK]

150[OK]

175[NO]

200[NO]

Opublikowano

no chyba ty nie będę już się z tobą kłucił bo jak to muwią

 

niegadaj z debilem bo sprowadzi cie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem

Avatar + Sygna robią się

 

 

jak pomogłem pamiętaj o +'y

 

11923506.jpg

10[OK]

25[OK]

50[OK]

75[OK]

100[OK]

125[OK]

150[OK]

175[NO]

200[NO]

Opublikowano

@DeHero

idź spamować gdzie indizej bo oszczegam warny polecą a to że jesteś pierd@lcem potwierdzi

każdy najlepiej weź komputer i wyrzuć go przez okno żebym nie musiał patrzeć na ten obraz

rozpaczy i nędzy

No moim zdaniem ty go obrażasz i go oceniasz choć go w ogóle nie znasz ;-/

Po Za tym Spamujecie Obaj Prosze modka o zamkniece jest wiele innych tematów o tej samej treśći więc nie widze w tym większego sensu

Sygna w budowie ;D

 

Jeśli zasłużyłem proszę o + ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...