Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

co mi pójdzie na tym sprzęciku ?


DissujeNaCb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam was z "nowego komputera"

przełożyłem sobie tylko procesor

a co do gier które sprawdziłem:

 

Mirror's Edge full detale full rozdziałka: ani 1 laga ani ścięcia

Bad Company : detale średnie brak laga ani ścięcia

gothic 3: full detale full rozdziałka brak ani 1 ścięcia

 

 

łyso wam >??

 

a tylko wymieniłem procke

 

i co powiecie ?

Nie dowartościowałeś się? Takie kity wmawiaj sobie swojej mamie. Gówno kupiłeś i masz gówno i w gówno będziesz grał.

; )

Opublikowano

Lepiej kup nowego kompa 6Gb ram.Nie wiem po ile w Polsce chodza takie kompy ale ja zagranica kupilem za €550.Z Allegro nigdy nie kupuj czy z Ebay'a bo moga cie wrobic na tym kompie pojdzie napewno gothic 3 ,przy COD 4 nie wiem ale przy 5 moze scinac a reszty gier nie znam ;P

sygnabyme.jpg

Sygna By Me

Opublikowano

Za 500zł lepszego nie kupi. No cóż zasilacz nie jest najlepszej firmy, ale zauważcie, że dostał do całego zestawu monitor. Licząc ceny poszczególnych części wydałby więcej ;d

EMPTY :C

Opublikowano

No i chuj z tego, że chodzą Ci te starocie? Kiedy ja kupowałem kompa, patrzałem TYLKO na te kompy, które potrzymają przynajmniej roczek na najnowszych grach, a nie gry z 2008...

 

Hah nowy Iphone 5 będzie miał lepszą graf. od tego złomu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...