Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

co mi pójdzie na tym sprzęciku ?


DissujeNaCb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor i dysk twardy to jest jakiś żart... może włączysz te gry, ale takie lagi, ściny, że o ja pierdziele. Poza tym tam jest chyba tylko Dysk C, na którym będziesz miał wolne jakieś 15 GB.

Opublikowano

Cały komputer to żart.

Stary celeron, karta będzie ograniczana. Nie wiadomo jaka płyta główna. Zasilacz no-name. Dysk i ram to też porażka. Nie są kompatybilne w dual channel. (są pewnie 3x 1 gb, albo 2, 1)

Innym razem.

Opublikowano

Nie kupuj tego syfu,chyba że kase chcesz w błoto wyjebać.Gothic 3 by ci może w miare normalnie chodził na wysokiej grafice,ale te inne gry to wątpie.

Opublikowano

Cały komputer to żart.

Stary celeron, karta będzie ograniczana. Nie wiadomo jaka płyta główna. Zasilacz no-name. Dysk i ram to też porażka. Nie są kompatybilne w dual channel. (są pewnie 3x 1 gb, albo 2, 1)

 

Na zdjęciu widać nazwę zasilacza! Jest to zasilacz firmy "MUSTANG" ;>

2mg3y3k.jpg

Opublikowano

Zasilacz, procesor, plyta tez by sie przydała, dysk,ram w ostatecznosci moze zostac, grafa tez moze zostac.Nic ci na tym nie pójdzie:D

Opublikowano

Boże człowieku czy Ty jesteś ułomny? Najlepiej kup sobie normalnego kompa a nie bierzesz jakieś shity, ale patrząc na aukcję już go kupiłeś.. Więc tego kompa możesz wyjebać na śmietnik.

1318007489-U170772.png

Sygnatura by

TamiS

Opublikowano

i hate you....

nie pierdol mi tu...

z kompem zawsze się coś da zrobić i jak się nie znasz to tu ułomie jebany nie zaglądaj...

kupie nowy procek, podkręce, nowy zasilacz , płyte główną, i tyle

mam kompa jak.....

aha spierdalaj lepiej z tego forum

 

 

 

 

z kompem zawsze się coś da zrobić.

Opublikowano

mam kompa jak.....

szajs z biedyromka?

 

Z tym już nie da się nic zrobić. Lista części do wymiany:

Procesor

Płyta Główna

Zasilacz

Obudowa

Napęd

Dysk

 

W sumie prawie cały komputer, oprócz karty, która jest już niszą.

Z resztą odradzaliśmy ci zakupu, a twoje pytanie brzmiało:

pójdą mi takie gry jak:

 

Mirror's Edge

Call of duty 4/5

Battlefield bad company 2

call of duty black ops

gothic 3/ może 4??

 

aha i na jakich detalach mi one pójdą.

dzięki. /quote]

 

Nie pójdą wcale.

Innym razem.

Weteran
Opublikowano

Widzę, że chcesz kupić komputer i wszystko w nim wymienić ..? żenada

Inwestujesz w jakiś szit, nie kupuj tego, chyba, że chcesz zapłacić więcej za części niż za sam komputer ;x

Zajdz sobie do jakiegoś sklepu ze sprzętem komputerowym, a nie z allegro jakież używane.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

@Up

Już go kupił, niestety, wydał kasę w błoto, ale jak się nie myśli to tak później jest. A teraz musi przynajmniej 2 razy więcej wydać na nowe podzespoły.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Hahah o kurwa xD

 

Gdybym włączył na tym nowego MoD'a 3 to by cały komp w powietrze wyleciał...

 

500 zł w błoto...

 

Niedługo nawet smartphony będą miały lepszy osprzęt

24dphrc.pngPierwszy obrazek w GIMP'ie 08.3.11 :)

 

Aniele śmierci proszę powiedz mi, czemu w stosunku do nas

jesteś obojętny, najlepsze są dla Ciebie młode ofiary, które nigdy

nic Ci nie zrobił a traktujesz je jak psy!

Opublikowano

Witam was z "nowego komputera"

przełożyłem sobie tylko procesor

a co do gier które sprawdziłem:

 

Mirror's Edge full detale full rozdziałka: ani 1 laga ani ścięcia

Bad Company : detale średnie brak laga ani ścięcia

gothic 3: full detale full rozdziałka brak ani 1 ścięcia

 

 

łyso wam >??

 

a tylko wymieniłem procke :)

 

i co powiecie ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...