Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wejść na serwer Hamachi 2010sf przez moda kamera


dawio966

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebujemy:

-Metina 2008-2011 (obojętnie jakiego, najlepiej polskiego)

-Plików Serwerowych 2010 (ja mam od mcncc.pl)

-Notatnika (najlepiej Notepad ++)

-Moda Kamera 2010SF

 

Zaczynamy !

1.-Wchodzimy do katalogu Metina, razem z zainstalowanym modem2010sf.

-Odpalamy za pomocą notatnika [metin2client.bin]

-Szukamy tam [1234abcd5678efgh], są takie 2 kody, 1234abcd5678efgh i testtesttesttest !!! Musimy tutaj zmienić wszystkie testtesttesttest na 1234abcd5678efgh .

Potem zapisujemy i wychodzimy stąd.

2.Odpalamy FileZille lub WinSCP i dochodzimy do tego katalogu [/usr/rain/channel/share_data], znajduje się tu plik game ... możemy go wrzucić na pulpit lub od razu kliknąć na niego PPM i Edycja.

-W nim szukamy [testtesttesttest], wszystkie zmieniamy na [1234abcd5678efgh].Zapisujemy i najlepiej wpisujemy reboot potem normalnie odpalamy serwer.

 

To jest wszystko ! Teraz możemy się logować tak jak napiszę poniżej.

1.Ściągamy [serverinfo_Generator.rar].Odpalamy go i robimy sobie [serverinfo.py] Twoje ip z końcówką .100 (Można też to zrobić ręcznie)

-Zapisujemy i podmieniamy w katalogu gry Metin2 mod.

To jest wszystko !

Po odpaleniu serwera logujemy się na nasz serwer ! Nawet nie trzeba nic robić w ConnectHelper.exe !!!

Prostszy sposób niż te Launchery, które się często bugują...

 

 

Już nie powinno być tych tematów [Pomocy!!! Nie mogę się połączyć z serwerem !] :D

Opublikowano

Mi się bardzo wydaję, że ten tut już był na mpc...

Ale ja go nie mogę znaleźć.

 

A tak żeby nie było offt to:

Temat przydatny :) Szczególnie jak ktoś nie chcę pobierać jakiegoś klienta hamachi.

Opublikowano

Hmm... Na pewno się przyda ;]

A zadziała na tych samych plikach (z mcncc) tylko, że bez hamachi??

Wg. mnie powinno, ale wolę się upewnić cz ktoś sprawdzał albo co :P

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

Hmm... Na pewno się przyda ;]

A zadziała na tych samych plikach (z mcncc) tylko, że bez hamachi??

Wg. mnie powinno, ale wolę się upewnić cz ktoś sprawdzał albo co :P

Chodzi Ci o no-hamachi, loopback ?? Bo dziwnie trochę to napisałeś...

Myślę że to na wszystkim zadziała.

Opublikowano

Do czego to doszło... tutki jak wejść na serwer...

Żeby nie załapać warna powiem, że używa się normalnej końcówki...

Opublikowano

Do czego to doszło... tutki jak wejść na serwer...

Żeby nie załapać warna powiem, że używa się normalnej końcówki...

Normalnej końcówki używa ktoś inny kto chce się połączyć z serwerem, a jeśli ty masz założonego to używasz .100 !

Opublikowano

Hehe, chyba nie. Ja używałem normalnej, Oni używali normalnej i hulało.

pS: Na no-hamachi lub dedyk... wiesz jak xD ?

Opublikowano

a jhak sie polaczyc na hamaci klijent 2010-pliki 2010

pong dobry

jak i z koncowka 100 jak i z normalna wystempuje blad

Blad polaczenia z serwerem porty wszystkie powlaczane.

bez YT

Opublikowano

@Sparow - portów nie musisz odblokowywać na plikach 2010... sprawdź czy w połączeniach sieciowych jest Hamachi Network Interface... napisz posta jak sprawdzisz...

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Ponga nie zmieniałem. Plik jest orginalny z PL metka 2010 więc jak inny to jakiś domyślny raczej.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/833/2010c1.jpg/ <------ po wpisanu /start

http://imageshack.us/photo/my-images/208/2010c2.jpg/ <------ niby uruchamianie Ch1

http://imageshack.us/photo/my-images/577/2010c3.jpg/ <------ co na koncu i już się nie zmienia

Całość trwa z 10 sec

 

Sr nie tu. Zapraszam Cie Kwiatmix na mój temat http://www.mpcforum.pl/topic/593487-problemserwer/

Zdjęcia juz tu zostawie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...