Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] SiroSix's Super Dinarbot V3.2 [10-20k Dinar/h]


Gargamel512

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polecam to i leci +

Bądz człowiekiem daj +

Pomoglem ???? to klinkij +

to tak cieszko

 

 

Posty:

25- Jest!

50- Jest!

100 - Brak

200- Brak

400- Brak

800- Brak

1000- Będę hardkorem!

[/center]

Opublikowano

Na pewno po kilku min ;d? bo nie wiem czy na nockę dawać.

 

 

u mnie tez po kilku min jest ok wiec mozesz na nocke spokojnie dawac

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Gość Only.My.Life
Opublikowano

Mi tez sie scina na około 2 minuty ale zaraz przestaje. Ja w 8 h wbiłem 55 k.

Opublikowano

Hacka polecam na prawdę czasem zalaguje ale za chwilkę przestanie. U mnie gdy runda trwa 15 sekund przez noc nabijam około 140k dinarów

Opublikowano

MI już nie działa. Po włączeniu po chwili mnie wywala.

 

 

@edit właśnie go ściągłem, bo chciałem sprawdzić czy teraz mi zadziała i jak tylko wybiore serwer pokazuje się, że coś wywaliło z serwera czy coś a na końcu jest "gameplay ***".

Czy wy też tak macie?

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

wczoraj smigalo bardzo dobrze. I do tego na starym kompie 32 bit. Ale dziś już nie da sie wybrać serva bo wywala

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

wczoraj smigalo bardzo dobrze. I do tego na starym kompie 32 bit. Ale dziś już nie da sie wybrać serva bo wywala

 

 

Wczoraj dzialal, a dzis juz nie ^^ potwierdzam

Opublikowano

Ja tak samo niby wszystko ok ale jak sie zaloguje i chcę wybrać serwer to wywala i pisze coś tam gameplay...

 

Wiecie może o co biega?

elo jak tam rzycie?

Opublikowano

czy ten dinar bot jeszcze działa, bo nie wiem czy mam pobierać ?

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

MI już nie działa. Po włączeniu po chwili mnie wywala.

 

 

@edit właśnie go ściągłem, bo chciałem sprawdzić czy teraz mi zadziała i jak tylko wybiore serwer pokazuje się, że coś wywaliło z serwera czy coś a na końcu jest "gameplay ***".

Czy wy też tak macie?

 

 

 

 

Tak też tak mam

stop-hacking-noob.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...